Volkswagen Financial Services i Volkswagen Bank wybrały GoldenSubmarine
  • 0
  • 1
20.11.2022

Volkswagen Financial Services i Volkswagen Bank wybrały GoldenSubmarine

W wyniku wygranych przetargów agencja GoldenSubmarine zajmie się obsługą Volkswagen Financial Services i Volkswagen Bank.

Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów Grupy Volkswagen dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia. Zgodnie z podpisaną umową, GoldenSubmarine przez kolejne trzy lata będzie wspierać firmę w zakresie komunikacji wewnętrznej, POS, tworzenia materiałów na potrzeby dealerów oraz marek z Volkswagen Group odpowiedzialnych za finansowanie. Ponadto będzie odpowiedzialna za realizację ich kampanii.

Jedną z marek Grupy jest Volkswagen Bank. Instytucja oferuje rozwiązania finansowe gwarantujące wygodę i pełną mobilność, jak konta osobiste i firmowe, kredyty czy lokaty terminowe. Stała współpraca z agencją będzie dotyczyć całości działań marketingowych, jak między innymi: tworzenia strategii marketingowej dla marki, koncepcji kreatywnych oraz grafik na potrzeby kampanii reklamowych, serwisu www, social mediów czy do konkursów. Będzie też współpracować z domem mediowym oraz agencją PR.

  • 1
Nowi klienci GoldenSubmarine

Nowi klienci GoldenSubmarine

20 listopada 2022

19 listopada 2022

18 listopada 2022