„Uwolnij swój potencjał” – nowa kampania SodaStream
  • 2
  • 3
10.08.2023

„Uwolnij swój potencjał” – nowa kampania SodaStream

Marka SodaStream (PepsiCo), producent saturatorów do gazowania wody przedstawia nową kampanię reklamową. To pierwsza część kampanii parasolowej stawiająca ekobohaterów (klientów marki) w centrum wydarzeń. W ciągu 2023 r. marka będzie prowadzić działania w wielu kanałach.

Kampania „Uwolnij swój potencjał” przekonuje, że SodaStream to coś więcej niż ekspres do gazowania wody. To gwarancja zabawy i udanych spotkań towarzyskich.

Akcja reklamy rozgrywa się na przyjęciu. Goście są wyraźnie znudzeni, rozmowa się nie klei. Nagle główny bohater przypomina sobie zaklęcie, które sprawia, że zaczyna się magia: „Raz, dwa, tssss SodaStream”. Atmosfera błyskawicznie się zmienia. Impreza zostaje uratowana. Spot ma pokazać, że zwykłą wodę można zmienić w ekscytujący napój pełen bąbelków, a SodaStream sprawi, że każda celebracja będzie udana.

Reklamę dopełnia utwór „Release The Beast” zespołu Breakwater z 1978 r.

Kolejne rozszerzenia kampanii nawiązują także do innych kluczowych misji SodaStream, m.in. eliminacji jednorazowego plastiku.

Pokazywane będą również możliwości przygotowywania napojów i bezalkoholowych drinków dzięki syropom SodaStream. Wszystko to bez jednorazowego plastiku.

  • 3
SodaStream

SodaStream – „Uwolnij swój potencjał”

SodaStream – „Uwolnij swój potencjał”
SodaStream – „Uwolnij swój potencjał”

10 sierpnia 2023

  • 0
  • 7
  • 0
  • 0
  • 0
10.08.2023

„Dziewczyny się nie tłumaczą” – nowa kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl

Kobiety często słyszą, że czegoś im nie wypada, że coś muszą, że powinno być im wstyd. Każdego dnia ktoś komentuje ich wygląd, życiowe wybory czy wartości, którymi się kierują. Presja społeczna sprawia, że są nieustannie oceniane, zawstydzane i rozliczane z tego, co robią i jak żyją. W czwartek 10 sierpnia br. rozpocznie się kampania promocyjna serwisu Wysokieobcasy.pl „Dziewczyny się nie tłumaczą". Jej hasło nawiązuje do feministycznej misji serwisu, który od lat wspiera kobiety w dążeniach do wolnego wyboru w każdej sferze ich życia.

9 sierpnia 2023