User Conf – o designie, CX i UX we Wrocławiu
  • 0
  • 0
2.10.2019

User Conf – o designie, CX i UX we Wrocławiu

Celem User Conf jest dzielenie się z uczestnikami wiedzą o projektowaniu rozwiązań pod kątem potrzeb użytkownika. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 maja 2020 r. we Wrocławiu.

Podczas poprzedniej edycji User Conf wystąpili m.in. Justyna Turek z Change Pilots, Krzysztof Ożóg z Fuzers, Patrick Kozakiewicz z IBM i Marcin Kinderman z Deloitte. Tym razem organizatorzy również zaprosili do współpracy wielu wspaniałych prelegentów z Polski i świata. Należą do nich pasjonaci takich dziedzin, jak service design, customer experience i UX design.

Wśród uczestników konferencji znajdą się także doświadczeni specjaliści zajmujący się szeroko pojętym marketingiem oraz sprzedażą produktów i usług.

Pierwszemu dniu przyświeca hasło Design Lab. Widownia będzie mogła posłuchać o właściwych sposobach badania odbiorców oraz projektowaniu i wdrażaniu interfejsów, usług i produktów. Drugi dzień to Biznes Lab. Prelegenci będą dzielić się swoją wiedzą z zakresu customer experience, projektowania strategii oraz modeli biznesowych.

Podczas całej konferencji wystąpi ponad 40 prelegentów zarówno z wielkich, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Poprowadzą oni 36 prelekcji oraz 12 warsztatów.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.userconf.pl.

User Conf odbędzie się we Wrocławiu, w Mercure Wrocław Centrum, 15–16 maja 2020 r. Konferencja powstała z inicjatywy Thinkle – agencji specjalizującej się m.in. w design thinking i customer experience.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia. Organizatorzy User Conf mają dla naszych czytelników kod rabatowy, uprawniający do 10% zniżki na udział. Aby zeń skorzystać, w odpowiednie pole należy wpisać hasło Przykawie-UC.

2 października 2019

1 października 2019