Uniqlo otworzy pop-up store w Warszawie
  • 0
  • 1
23.08.2022

Uniqlo otworzy pop-up store w Warszawie

Marka odzieżowa Uniqlo przygotowuje się do otwarcia sklepu w formule pop-up store w Domach Towarowych Wars Sawa Junior w centrum Warszawy. Będzie to pierwszy stacjonarny sklep marki w Polsce. Otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

– Cieszymy się, że po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli osobiście spotkać się z klientami i przybliżyć im LifeWear – odzież tworzoną według naszych japońskich wartości: jakości, trwałości i prostoty. Decyzję o otwarciu sklepu stacjonarnego oparliśmy na doświadczeniach związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego Uniqlo w Europie. Wierzymy, że warszawski pop-up store pozwoli nam jeszcze lepiej poznać polski rynek i opracować długoterminowe plany z nim związane – komentuje Taku Morikawa, prezes Uniqlo Europe.

Marka poszukuje osób na stanowiska doradców sprzedaży i visual merchandiserów. Prowadzi też rekrutację na stanowiska loss prevention supervisor, HR manager i brand manager.

Brand należący do holdingu Fast Retailing – jednego z największych koncernów odzieżowych na świecie. Obecnie spółka ma ponad 2300 sklepów, m.in. w Japonii, Azji, Europie i Ameryce Północnej.

Była to jedna z pierwszych marek, które przeciwstawiły się wyrzucaniu niepotrzebnych ubrań. Zaczęła organizować początkowo okazjonalne, a od 2007 r. cykliczne zbiórki niepotrzebnych czy zniszczonych ubrań kupionych w dowolnym sklepie tej sieci.

  • 1
Uniqlo otworzy pop-up store w Warszawie

Uniqlo otworzy pop-up store w Warszawie

 

23 sierpnia 2022

22 sierpnia 2022