NAV Agency wybrana do obsługi retail Unilevera - Marketing przy Kawie
Unilever wybiera w przetargu NAV Agency do obsługi retail
  • 0
  • 1
4.07.2025

Unilever wybiera w przetargu NAV Agency do obsługi retail

NAV Agency wygrała przetarg na obsługę trade marketingową marek Dove, Dove Men+Care, Rexona oraz Axe należących do portfolio Unilevera.

W ramach współpracy NAV Agency odpowiada za adaptację globalnych i lokalnych platform kreatywnych do działań shopperowych w modelu omnichannel. Zakres prac obejmuje:

  • projekty typu Total Poland,
  • aktywacje do konkretnych sieci handlowych.

Celem działań jest wsparcie celów biznesowych i marketingowych w miejscach kontaktu z konsumentem.

Agencja zajmie się także pełną obsługą aktywacji, dbając o spójność komunikacji we wszystkich punktach styku. NAV Agency współpracuje z innymi partnerami Unilevera – agencjami kreatywnymi, mediowymi i influencerskimi. Chodzi o to, by zapewnić spójną narrację na każdym etapie ścieżki zakupowej.

– Fachowa wiedza zespołu NAV oraz jego bogate doświadczenie w pracy dla marek FMCG były dla nas kluczowymi argumentami przy podejmowaniu decyzji przetargowej. Szukaliśmy partnera, który nie tylko rozumie specyfikę kanałów sprzedaży, ale potrafi też myśleć o komunikacji shopperowej z perspektywy marki i konsumenta – komentuje Joanna Wysocka-Dewicka, activation manager w Unilever Polska.

Pierwsze wspólne projekty trafią na rynek w trzecim kwartale 2025 r.

Unilever wybiera NAV Agency do obsługi retail

Unilever wybiera NAV Agency do obsługi retail

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 lipca 2025