Ukazała się książka „Kierunek Freelance – sukces na własnych zasadach”
  • 0
  • 1
1.02.2018

Ukazała się książka „Kierunek Freelance – sukces na własnych zasadach”

24 stycznia miała miejsce premiera nowej książki z serii Samo Sedno – „Kierunek freelance” Ewy Brzozowskiej. Autorka, doświadczona freelancerka inspiruje do szukania pomysłu na siebie i konfrontowania go z realiami biznesowymi.

Książka „Kierunek freelance” została napisana specjalnie dla osób, które chcą zarabiać na swoim talencie, pasji i pracować według własnej wizji. Autorka udowadnia, że freelancing daje nieograniczone możliwości rozwoju i zarobku. Aby jednak osiągnąć wymarzony sukces, trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Z poradnika można dowiedzieć się:

  • jak odkryć swoje mocne strony i wykorzystać je w pracy freelancera,
  • o zawodach z freelancerskim potencjałem,
  • jak zbudować autentyczny i spójny wizerunek,
  • jak przygotować profesjonalne portfolio,
  • jak właściwie organizować swoją pracę.

Ewa Brzozowska prezentuje na przykładach, jak budować własną markę, przygotować atrakcyjną ofertę i poszukiwać zleceń, wyceniać swoją pracę oraz efektywnie współpracować z klientami. W książce znaleźć można również sprawdzone sposoby na promocję biznesu w Internecie oraz poznać kwestie formalne związane z pracą na własny rachunek.

O autorce

Ewa Brzozowska – surface pattern designer, grafik komputerowy i ilustrator. Z wykształcenia informatyk, z pasji – artysta. Od 2007 r. pracuje jako freelancer, a od 2011 r. z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem marek biznesowych, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów dziecięcych.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Swoje zmagania związane z łączeniem macierzyństwa i życia zawodowego opisuje na blogu FreelanceMama.pl.

Książka jest dostępna na stronie wydawnictwa: www.samosedno.com.pl.

  • 1
Konkurs zakończony!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Nagrodzone:

  • Anita Świderska
  • Katarzyna Koś

Zwyciężczyniom gratulujemy!

Do rozdania mamy 2 egzemplarze książki Ewy Brzozowskiej „Kierunek Freelance – sukces na własnych zasadach”. Zadanie konkursowe:

Jakie są zdaniem Państwa dwie najważniejsze cechy, jakie powinna mieć osoba, która decyduje się na freelancing? Prosimy o krótkie uzasadnienie.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres e-mail konkurs@marketing-news.pl do środy 7 lutego 2018 r. do godz. 17:00. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy.

Pobierz regulamin konkursu w wersji PDF

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym książki.

Andersen

2 tygodnie temu

Mam poważną wątpliwość, czy kogoś, kto założył firmę można nadal nazywać freelancerem.

1 lutego 2018

Reklama
Czytaj także
Reklama