Uczestniczki Targów Opakowań Packaging Innovations w konkursie Pro Carton Young Designers Award 2016
  • 0
  • 0
19.08.2016

Uczestniczki Targów Opakowań Packaging Innovations w konkursie Pro Carton Young Designers Award 2016

Projektantki, które zadebiutowały podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, walczą o głosy w konkursie Pro Carton Young Designers Award 2016. Do finału zakwalifikowała się Magdalena Witkowicz.

Podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations swoje projekty w Strefie Studenta mogą prezentować początkujący designerzy. Osiem laureatek targów zakwalifikowało się do Pro Carton Young Designers Award 2016.

Celem tego międzynarodowego konkursu jest promowanie nowych, kreatywnych projektów opakowań z papieru lub tektury. Polskie laureatki dołączyły do grona 157 uczestników z 12 krajów Europy.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy. W pierwszym internauci wybierają najciekawszy ich zdaniem projekt, w drugim o wyniku decydowało jury złożone z profesjonalistów.

Sędziowie do finału zakwalifikowali Magdalenę Witkowicz, autorkę projektu „Good seed makes a good life!”. Do 14 września potrwa głosowanie online. W pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych prac znalazły się opakowania autorstwa Darii Kondrackiej i Magdaleny Witkowicz.

Magdalena Witkowicz, „Good seed makes a good life!”

Magdalena Witkowicz zaproponowała opakowanie wielokrotnego użycia na jadalne nasiona, tj. nasiona dyni czy słonecznika. Niebanalna i estetyczna forma ma uświadomić użytkownikowi korzyści wynikające ze zdrowego odżywiania.

Daria Kondracka jest autorką projektu kartonowego opakowania służącego do ekologicznego przechowywania oraz transportu butelkowanego piwa.

  • 1

19 sierpnia 2016

Reklama

18 sierpnia 2016

Reklama