Tyskie otwiera pub w Tychach i zachęca do przechodzenia na ty
  • 0
  • 2
26.08.2020

Tyskie otwiera pub w Tychach i zachęca do przechodzenia na ty

W Tychach powstał pub marki Tyskie. Marka we współpracy z dotychczasowym właścicielem jednego z lokali tworzy miejsce, które ma kultywować misję „Przejdźmy na ty”. Lokal został stworzony z myślą o zbliżaniu, łączeniu mimo różnic, budowaniu relacji.

Wystrój lokalu Przejdźmy na Ty nawiązuje do historii Tyskich Browarów Książęcych. Na ścianach wiszą aktualne i archiwalne reklamy marki, część mebli powstała z przekształconych skrzynek piwa, a wnętrze rozświetla światło zawieszonych na ścianach neonów.

Inspiracją do zrealizowania koncepcji lokalu Przejdźmy na Ty była idea wspólnoty i demokratyczny charakter piwa Tyskie. Zależało mi na stworzeniu miejsca przyjaznego i otwartego, którego wystrój i atmosfera sprzyja spędzaniu czasu razem. Elementy wnętrza oraz wykorzystane materiały nawiązują do piwowarstwa oraz podkreślają industrialny styl. Pojawiają się kegi, beczki i skrzynki, którym nadane zostały nowe funkcje siedzisk, oświetlenia czy donic.

Kolorystyka utrzymana jest w tonacji szarości wynikającej z zastosowania na ścianach blachy nawiązującej do kotłów warzywnych czy tanków oraz w podkonstrukcjach mebli wykonanych z rur. Chłodne szarości uzupełniają ciepłe odcienie naturalnego drewna wykorzystanego na blatach stołów, na ścianach i jako wypełnienie sufitu. Całość dopełniają: czerwień identyfikacji brandu Tyskie, szereg dekoracji z historycznymi i współczesnymi motywami piwnymi oraz tradycyjne szklane neony – mówi Matylda Salajewska, architekt odpowiedzialna za wystrój wnętrza.

W piątek, sobotę oraz niedzielę otwarcia na gości czekać będą promocje i zabawy z piwnymi nagrodami.

  • 2
Tyskie otwiera pub

Tyskie otwiera pub

S.

3 tygodnie temu

Myślałem, że coś takiego istnieje tam od dawna, bez żadnego sztucznego "halo".

26 sierpnia 2020