„Twój sposób na najlepszą podróż” – Kayak.pl z nową odsłoną kampanii telewizyjnej
  • 0
  • 4
22.07.2019

„Twój sposób na najlepszą podróż” – Kayak.pl z nową odsłoną kampanii telewizyjnej

Wyszukiwarka Kayak.pl zaprezentowała nową odsłonę kampanii reklamowej. 17 lipca w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych rozpoczęła się emisja spotów.

Reklamy będzie można oglądać do końca września w największych stacjach o zasięgu ogólnopolskim oraz kanałach tematycznych. W 10-sekundowych filmach przedstawione zostaną podstawowe funkcje Kayak.pl, takie jak wyszukiwanie lotów i hoteli.

Spoty emitowane są m.in. w stacjach TVN (TVN24, TVN Style, TVN Fabuła), w głównym kanale telewizji Polsat. Także w popularnych kanałach filmowych (Comedy Central, AXN, AMC, Fox, TV Puls), tematycznych (BBC, History, Discovery, Golf, Fokus, Novela, E!Entretainment, HGTV, TLC, Lifetime, Metro) i muzycznych (Eska).

Poprzez działania reklamowe pragniemy nie tylko wzmocnić naszą pozycję wśród osób podróżujących i już korzystających z narzędzi naszej wyszukiwarki, ale również dotrzeć do nowych odbiorców. W naszych spotach pokazujemy, że planowanie podróży może być łatwe i szybkie, a wymarzone wakacje w atrakcyjnej cenie to kwestia zaledwie kilku kliknięć na naszej stronie – mówi Aleksandra Sowa-Frąckowiak, rzecznik prasowy Kayak.pl.

  • 4
 

19 lipca 2019