Top 10 centrów handlowych w Polsce
  • 0
  • 1
7.11.2011

Top 10 centrów handlowych w Polsce

Centra handlowe to nie tylko dobre miejsce na zakupy. Wielu Polaków spędza tam swój wolny czas. Program Jakość Obsługi przeprowadził ogólnopolskie badanie jakości obsługi centrów handlowych by sprawdzić, jak oceniają je konsumenci. Oceny klientów wyłoniły najlepsze placówki.

Każdy konsument, który wziął udział w badaniu, przyczynił się nie tylko do stworzenia ogólnopolskiego raportu o jakości obsługi centrów handlowych, ale też do powstania rankingu ponad 600 centrów handlowych. Poniżej prezentujemy najlepsze galerie handlowe mieszczące się w 10 największych polskich miastach.

Wyniki 20 000 ankiet z przeszło 150 miast z całej Polski stworzyły prawdziwy obraz jakości obsługi centrów handlowych. Klienci przyznawali noty za przyjazność lokalizacji, liczbę sklepów i szerokość asortymentu, atrakcyjność promocji i wyprzedaży, oferowaną rozrywkę oraz udogodnienia dla klientów – od tych najmłodszych do tych najstarszych.

O tym, które centrum okaże się najlepsze, decydowały m.in.: dojazd komunikacją miejską i samochodem, parkingi, zróżnicowanie i szerokość oferty, funkcjonalność (łatwe poruszanie się po centrum, windy, ruchome schody i inne) czy organizowane atrakcje i wydarzenia.

  • 1

7 listopada 2011

Reklama
Reklama