„To giga ważne, żeby się śmiać” – startuje kampania Plusa na Kartę - Marketing przy Kawie
„To giga ważne, żeby się śmiać” – startuje kampania Plusa na Kartę
  • 1
  • 1
30.06.2025

„To giga ważne, żeby się śmiać” – startuje kampania Plusa na Kartę

Plus na Kartę w kampanii stawia na śmiech jako uniwersalny język relacji. Kampania pod hasłem „To giga ważne, żeby się śmiać” pokazuje, że gigabajty to nie tylko technologia, ale przede wszystkim emocje i bliskość.

W reklamie „To giga ważne” Plus pokazuje wspólną radość z memów, rolek czy zabawnych filmików. Do ich oglądania potrzebny jest jednak internet bez ograniczeń.

W ramach kampanii promowana jest nowa oferta internetu Bez Limitu w Plusie na Kartę. Ma być odpowiedzią na potrzeby tych, którzy codziennie korzystają z internetu jako źródła rozrywki, relacji i dobrego nastroju.

Kampania ruszyła w telewizji oraz internecie. Wykorzystuje treści dopasowane do różnych grup odbiorców. Specjalne materiały będą też pasowały formą i przekazem do odpowiednich platform.

Kampanię przygotowała agencja Freundschaft, spot wyreżyserował Marcin Mikulski, a wyprodukował dom produkcyjny TFP. Po stronie Plusa projektem zarządzają: Kamila Goc, Małgorzata Lenarczyk, Rafał Kawecki.

Kampania Plusa na Kartę „To giga ważne, żeby się śmiać”

Kampania Plusa na Kartę „To giga ważne, żeby się śmiać”

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

30 czerwca 2025