TikTok wprowadza możliwość nagrywania dłuższych filmów
  • 0
  • 1
1.07.2021

TikTok wprowadza możliwość nagrywania dłuższych filmów

TikTok w odpowiedzi na potrzeby internautów wprowadza możliwość nagrywania nawet trzyminutowych filmów. W ciągu najbliższych tygodni opcja tworzenia dłuższych materiałów wideo zostanie wprowadzona dla wszystkich użytkowników. Da globalnej społeczności możliwość nagrywania, przesyłania i edytowania filmów o długości do trzech minut bezpośrednio na platformie.

W ciągu jednej minuty na TikToku może wydarzyć się wiele. Od musicali i szant śpiewanych przez tłumy po przepisy na makaron z fetą, pokaz jazdy na rolkach i wiele innych. Teraz wprowadzamy możliwość tworzenia dłuższych filmów przez naszą globalną społeczność, torując drogę dla jeszcze bogatszych opowieści i rozrywki na TikToku – powiedział Drew Kirchhoff, product manager TikToka.

Wprowadzanie możliwości nagrania filmów o długości do trzech minut jest odpowiedzią na potrzeby twórców. Do tej pory często tworzyli oni wieloczęściowe wideo na TikToku. Dzięki dłuższym filmom będą mieli możliwość tworzenia nowych, rozszerzonych typów treści, z większą dowolnością czasu trwania. Gdy tylko opcja będzie dostępna, twórcy otrzymają powiadomienie, że dłuższe filmy są teraz częścią ich kreatywnego zestawu narzędzi na TikToku.

  • 1
community commerce

TikTok i Publicis Groupe zaoferują markom rozwiązania community commerce

1 lipca 2021

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
1.07.2021

PepsiCo poszerza ofertę zdrowszych przekąsek i napojów

Firma PepsiCo ogłosiła plan poszerzenia oferty żywności i napojów oraz zapewnienia większego wyboru konsumentom z terenu Unii Europejskiej. Nowy plan obejmuje szereg zobowiązań opartych na rygorystycznych i wynikających z badań naukowych wytycznych dotyczących żywienia. Wśród celów realizowanych przez PepsiCo znajduje się ograniczenie cukru dodawanego do napojów oraz soli i tłuszczów nasyconych dodawanych do żywności, a także wprowadzenie do sprzedaży mniejszych porcji.