TikTok oficjalnym partnerem medialnym mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn oraz partnerem Polskiego Związku Piłki Siatkowej
  • 0
  • 1
31.08.2021

TikTok oficjalnym partnerem medialnym mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn oraz partnerem Polskiego Związku Piłki Siatkowej

TikTok został oficjalnym partnerem medialnym zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, a także nawiązał partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Na czas rozgrywek platforma wraz z PZPS przygotowała dla użytkowników aktywności, dzięki którym lepiej poznają polską reprezentację, będą mogli ją dopingować i tym samym jeszcze bardziej poczuć ducha sportowej rywalizacji.

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na platformie uruchomione zostało oficjalne konto @polskasiatkowka_official. Będą na nim dostępne ekskluzywne treści, materiały zza kulis, a także archiwalne wideo z życia reprezentacji Polski.

2 września TikTok zainauguruje aktywności na platformie, rozpoczynając hashtag challenge #polskasiatkówka. Będzie to sportowe wyzwanie polegające na nagraniu wideo, którego autor ma za zadanie w kreatywny sposób zaprezentować swoje siatkarskie umiejętności oraz wesprzeć reprezentację Polski w piłce siatkowej. Na zwycięzców czekają nagrody – 10 oficjalnych koszulek reprezentacji oraz piłek podpisanych przez zawodników.

By jeszcze bardziej poczuć ducha sportowej rywalizacji i lepiej poznać drużynę, TikTok wraz z profilem @polskasiatkowka_official zorganizuje dla społeczności platformy specjalne spotkania na żywo. Przedstawi też kulisy mistrzostw, pokaże trening polskiej reprezentacji oraz przeprowadzi ekskluzywne wywiady z siatkarzami.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak dynamicznie rozwijającą się platformą. Będziemy mogli docierać teraz również do młodszych kibiców, których mamy wielu nie tylko w Polsce. Jako PZPS chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Ci zaś chcieliby zobaczyć nasze reprezentacje, siatkarki i siatkarzy, od zupełnie innej strony. Treści publikowane przez nas na TikToku z humorem i dystansem umożliwią im to – mówi Justyna Tkaczyńska, dyrektor marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn odbywać się będą w trzech polskich miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie. W sumie od 1 do 19 września rozegranych zostanie 25 meczów turniejowych, a pierwszy występ Polaków będzie miał miejsce 2 września.

  • 1
TikTok oficjalnym partnerem medialnym mistrzostw Europy

TikTok oficjalnym partnerem medialnym mistrzostw Europy

31 sierpnia 2021

30 sierpnia 2021