Tatuum i Fundacja Itaka razem w akcji „Stop depresji”
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
9.10.2020

Tatuum i Fundacja Itaka razem w akcji „Stop depresji”

W październiku marka odzieżowa Tatuum rozpoczęła współpracę z Fundacją Itaka w ramach kampanii „Stop depresji”. Działania mają na celu zebranie środków finansowych na pomoc osobom zmagającym się z tą chorobą.

Potrzeby fundacji ogromnie wzrosły w okresie pandemii. Nasilenie zaburzeń snu, stany lękowe i depresyjne stały się udziałem osób, które przed pandemią nie miały problemów ze zdrowiem psychicznym. Wzmożenie zachorowań na depresję wywołanych m.in. odosobnieniem społecznym dotknęło wielu, ale nie wszyscy wiedzą, jak dostrzegać symptomy i po jaką pomoc sięgnąć. Dlatego Tatuum i Fundacja Itaka nawiązały współpracę.

Marka odzieżowa zdecydowała się na udział w akcji zbierania środków finansowych na pomoc podopiecznym fundacji. Będzie sprzedawać specjalne koszulki „Fall in life”, wykonane z bawełny organicznej.

Autorką grafik na koszulkach jest ilustratorka Nadia Kubczak, która sama choruje na depresję. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na finansowanie konsultacji z psychologami i psychiatrami w Antydepresyjnym Telefonie Zaufania, który działa w ramach kampanii „Stop depresji”.

Na potrzeby akcji została stworzona specjalna strona, na której można kupić koszulki. Komunikację akcji w kanałach social media prowadzi zespół agencji mediowej Havas Media.

  • 1
Tatuum i Fundacja Itaka łączą siły w walce z depresją

Tatuum i Fundacja Itaka łączą siły w walce z depresją

9 października 2020