Tarczyński nowym sponsorem reprezentacji Polski
  • 0
  • 1
23.09.2022

Tarczyński nowym sponsorem reprezentacji Polski

Firma Tarczyński, producent wędlin paczkowanych został nowym sponsorem reprezentacji Polski. Kontrakt został podpisany na 2 lata, z możliwością przedłużenia. Umowa zakłada m.in. nadanie produktom marki tytułu „Oficjalnej Przekąski Reprezentacji Polski”.

Nowy sponsor to jedna z największych firm rodzinnych w Polsce. Wspiera m.in. klub sportów amerykańskich – Panthers Wrocław. Od listopada 2021 r. jest też sponsorem tytularnym wrocławskiego stadionu – Tarczyński Arena.

– Prywatnie od lat jesteśmy wielkimi fanami sportu, dlatego tak mocno wpisany jest on w działania naszej marki. Przed laty sam grałem w piłkę nożną, a żona była nauczycielką wychowania fizycznego. Synowie z kolei zarazili nas pasją do futbolu amerykańskiego. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że inwestujemy w rozwój zawodników, klubów czy całych dyscyplin, wspierając przy tym naszą strategiczną działalność biznesową – w Polsce i za granicą. Cieszę się, że marka, którą wspólnie z małżonką rozwijamy od ponad 30 lat, została sponsorem reprezentacji Polski, będącej dobrem narodowym – mówi Jacek Tarczyński, założyciel i prezes firmy.

Logotyp firmy będzie umieszczany m.in. na bandach reklamowych czy ściankach sponsorskich. Oficjalna Przekąska obecna będzie w kluczowych kanałach komunikacji Reprezentacji Polski. Marka pojawi się tym samym w międzynarodowych transmisjach meczów, które w telewizji ogląda nawet 16,5 mln Polek i Polaków. Produkty z nowym brandingiem pojawią się w Polsce i na kluczowych dla marki rynkach eksportowych w październiku.

Tarczyński będzie także sponsorem tytularnym programu „Gramy dla Polski”. Jego celem jest wyszukiwanie młodych talentów, będących potencjalnymi kandydatami do gry w młodzieżowych reprezentacjach Polski za granicą.

Umowa obowiązuje od września 2022 r. do 31 lipca 2024 r., z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata.

  • 1
Tarczyński nowym sponsorem Reprezentacji Polski

Tarczyński nowym sponsorem Reprezentacji Polski

23 września 2022