Szkolenia z cyklu Kluczowe Kompetencje w Biznesie
  • 0
  • 1
4.08.2011 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Szkolenia z cyklu Kluczowe Kompetencje w Biznesie

Już we wrześniu rozpocznie się kolejna edycja dofinansowanych w 80% szkoleń z cyklu Kluczowe Kompetencje w Biznesie. Uczestnicy kursów dowiedzą się, jak być liderem zespołu i skutecznie zarządzać firmą oraz poznają tajniki e-marketingu i poprawią swoją efektywność.

Można wziąć udział w czterech szkoleniach, z których każde obejmuje inną istotną dla działalności firmy tematykę (w szkoleniach może brać udział dowolna liczba osób z danej firmy).

Szkolenie „Marketing strategiczny, operacyjny i e-marketing dla małych firm” uczy, jak prawidłowo budować strategię marketingową i planować działania operacyjne. Praktycy marketingu pokazują, jak wykorzystać takie narzędzia, jak e-marketing, branding lub e-commerce. Omawiają też bieżące trendy i nowości z zakresu e-marketingu.

Kurs „Skuteczna sprzedaż i negocjacje” rozwija umiejętność prowadzenia skutecznej rozmowy handlowej. Pozwala rozpoznawać potrzeby klienta, odpowiednio prezentować produkt oraz doskonalić kompetencje komunikacyjne. Istotnym elementem modułu jest gra symulacyjna, w której uczestnicy doświadczają prawdziwych technik negocjacji.

Zgodnie ze stwierdzeniem, że 50% sukcesu to dobry przywódca, kurs „Lider zespołu” uczy, jak motywować i rozwijać swoich pracowników, jak delegować zadania i kontrolować ich efekty. Krótko mówiąc – pomaga efektywne zarządzać zespołem, co w niedługim czasie przekłada się na wzrost dochodów firmy.

Ponieważ podstawą funkcjonowania firmy jest prawidłowe zarządzanie, podczas kursu „Zarządzanie firmą i efektywność własna” uczestnicy dowiedzą się m.in., jak świadomie budować swój wizerunek biznesowy. Dodatkowo poznają możliwości, jakie daje wywieranie pozytywnego wrażenia i znajomość savoir-vivre’u w kontaktach biznesowych.

Zarezerwuj teraz termin na wrzesień! Uczestnicy mogą wziąć udział w dowolnej liczbie modułów. Odpowiednio dobrane szkolenia pozwolą na zwiększenie efektywności w pracy, a co za tym idzie – przełożą się na korzyści finansowe.

Zapisz się teraz!
zarezerwuj miejsce poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy
lub wyślij e-mail: kkb@domszkolen.com
lub zadzwoń: 12 656 57 12, 504 125 427

Potrzebujesz więcej informacji?
szczegółowe programy poszczególnych szkoleń
oraz terminy wszystkich szkoleń
(promocja)

4 sierpnia 2011