Szaleńczy taniec w reklamie Kenzo (wideo)
  • 3
  • 1
31.08.2016

Szaleńczy taniec w reklamie Kenzo (wideo)

Dom mody Kenzo w najnowszym spocie odszedł od stylistyki znanej z reklam perfum. Zaprezentował niemal czterominutowy film ukazujący szaleńczy, hipnotyczny taniec.

Zamieszczony w kanale YouTube film ukazuje młodą kobietę w szmaragdowej sukni, która opuszcza nudne przyjęcie i rozpoczyna zadziwiający pokaz – pręży się, przewraca oczami, strzela laserem z palców. Wszystko to w pustych wnętrzach luksusowego budynku.

W spocie wystąpiła Margaret Qualley, aktorka i tancerka, a jednocześnie córka Andie MacDowell. Choreografię dla niej przygotował Ryan Heffington. Ten sam, który wcześniej stworzył równie niezwykły układ do piosenki „Chandelier” wokalistki występującej pod pseudonimem Sia.

Materiał narodził się z wizji dyrektorów artystycznych Kenzo – Carol Lim i Humberto Leona. Wyreżyserował go Spike Jonze, amerykański reżyser i producent filmowy oraz autor teledysków m.in. Beastie Boys, R.E.M., Björk, The Chemical Brothers czy Fatboy Slima. Ten ostatni to „Weapon of Choice” z tańczącym Christopherem Walkenem w roli głównej.

***
Czytaj również artykuł:

30 sierpnia 2016

Reklama
Reklama