Szafrański, Markowicz, Bucki i inni eksperci podczas kongresu „Duchowo, genialnie, globalnie”
  • 0
  • 1
11.01.2017

Szafrański, Markowicz, Bucki i inni eksperci podczas kongresu „Duchowo, genialnie, globalnie”

Jak dobrze zarabiać, słuchając siebie, a nie spełniając oczekiwania innych? Jak pogodzić finanse osobiste z prowadzeniem firmy? Co decyduje o sukcesie w Sieci – dziś i za 20 lat? Na te i inne pytania będzie można szukać odpowiedzi 20 stycznia podczas kongresu „Duchowo, genialnie, globalnie”, organizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

„Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu” – to hasło pierwszej edycji kongresu. Skierowany jest on do osób szukających inspiracji do rozwoju – zarówno tych, które prowadzą swój biznes, jak i tych, które dopiero mają to w planach.

W jednym miejscu spotkają się eksperci różnych branż, ale o tych samych wartościach. To ludzie, którzy tworzą trendy w swoich obszarach. Podczas trzech paneli dyskusyjnych i szesnastu prelekcji będzie można posłuchać m.in. specjalistów z Facebooka, 3M, Uniwersytetu Harvarda, National Geographic Learning i Kantar TNS, a także ks. Jacka Stryczka i twórców internetowych: Szafrańskiego, Markowicza, Kruczkowskiego.
 
Pojawią się również przedstawiciele projektu „Męska strona rzeczywistości” i „Perła kobiecości”, którzy opowiedzą o tym, jak rozwijać się poprzez pogłębianie tożsamości płciowej.

Pomysłodawcą i gospodarzem kongresu jest ks. Jacek Wiosna Stryczek – prezes Stowarzyszenia Wiosna, twórca Szlachetnej Paczki, autor książki „Pieniądze”.

– Po latach pomagania doszedłem do wniosku, że chcę uczyć ludzi, jak zarabiać więcej – mówi ks. Stryczek. – Paczka wspiera potrzebujących w wychodzeniu z biedy, ale dzisiaj idziemy dalej i wspieramy w rozwoju tych, którzy już zarabiają. Chciałbym, żeby Polska była krajem milionerów. Stąd pomysł na kongres.

Szczegółowe informacje oraz formularz udziału znajdują się na stronie szlachetnapaczka.pl/kongres.

  • 1

11 stycznia 2017

Reklama
Reklama