Świąteczna reklama Play bez Barbary Kurdej-Szatan
  • 2
  • 1
18.11.2021 Aktualizacja:

Świąteczna reklama Play bez Barbary Kurdej-Szatan

Operator Play rozpoczął świąteczną kampanię reklamową. W spocie zabrakło jednak Barbary Kurdej-Szatan. O aktorce zrobiło się ostatnio głośno za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi na temat Straży Granicznej i sytuacji na polsko-białoruskiej granicy.

W reklamie, która trafiła do emisji 12 listopada, w podwójnej roli występuje Maciej Łagodziński. Dotychczas partnerowała mu właśnie Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka wywołała oburzenie, publikując w swoich kanałach społecznościowych wpis na temat sytuacji na naszej wschodniej granicy. W wypełnionym wulgaryzmami poście nazwała polskich funkcjonariuszy mordercami oraz „maszynami bez serca ślepo wykonującymi rozkazy”. Później przeprosiła za swoje słowa, zaznaczając, że jej emocje nie zmieniły się.

Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie złożyła Fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Z kolei prezes zarządu TVP Jacek Kurski zapowiedział, że aktorka nie będzie już występować w produkcjach tej stacji.

Do jej słów odniosła się również marka Play, zaznaczając, że opinie publikowane przez aktorkę w jej prywatnych kanałach społecznościowych „wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play”.

[Aktualizacja, 22 listopada 2021 r.]
Wbrew krążącym plotkom, które dotarły także do redakcji Marketingu przy Kawie, Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w świątecznej kampanii reklamowej marki Play. Równolegle do spotu z Maciejem Łagodzińskim powstała druga reklama, w której w podwójnej roli występuje celebrytka.

  • 1
reklama Play bez Barbary Kurdej-Szatan

Reklama Play bez Barbary Kurdej-Szatan

18 listopada 2021

17 listopada 2021