Superbet sponsorem Wisły Kraków - Marketing przy Kawie
Superbet sponsorem Wisły Kraków
  • 0
  • 2
4.07.2024

Superbet sponsorem Wisły Kraków

Bukmacher Superbet dołączył do grona sponsorów Wisły Kraków. Logo marki pojawi na plecach koszulki meczowej pierwszej drużyny. Umowa została podpisana do 2027 r.

– Rola oficjalnego sponsora takiego klubu jak Wisła Kraków to dla nas wielka duma i odpowiedzialność. Pod względem siły społeczności czy pozycji w polskim futbolu Biała Gwiazda to bez wątpienia jeden z największych klubów w naszym kraju. Traktujemy tę współpracę jako jedną z kluczowych dla naszej marki i patrzymy na nią długofalowo. Stąd decyzja o zawarciu umowy obowiązującej przynajmniej do 2027 r.

Nie mamy wątpliwości, że stajemy się dziś sponsorem jednego z najważniejszych klubów dla naszego futbolu. Nie mamy także wątpliwości, że klub niebawem wróci na należne mu miejsce. Chcemy być częścią tej drogi i razem z kibicami pisać nową, świetną historię marki Wisła Kraków – podkreśla Łukasz Seweryniak, general manager Superbet Polsk.

– Cieszymy się, że firma Superbet dołącza do grona sponsorów Wisły Kraków! To dla nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszego rozwoju. Dzięki Superbet możemy stawiać sobie jeszcze ambitniejsze cele sportowe i rozwojowe. W szczególności jestem ogromnie zadowolony z faktu, że naszym partnerem biznesowym zostaje firma z tak utalentowanym zespołem ludzi. Razem będzie super – mówi prezes Jarosław Królewski.

Fundamentem współpracy ma być włączanie całej społeczności we współpracę

Z jednej strony nowy sponsor gwarantuje fanom Białej Gwiazdy zabawę podczas najciekawszych meczów domowych. Z drugiej umożliwi kibicom wspieranie klubowej akademii. Poza podstawową częścią wynagrodzenia Wisła będzie mogła otrzymać dodatkowe środki na szkolenie młodzieży w akademii dzięki zaangażowaniu kibiców. Rejestracja z kodem JAZDA w Superbet to 10% dla akademii od pierwszej wpłaty. Do klubowej kasy sponsor będzie też oddawać 1% rocznych zysków z tych kont.

Wisła Kraków to aktualny zdobywca Pucharu Polski, który już niebawem będzie reprezentował nasz kraj w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Stadion przy ulicy Reymonta, również na zapleczu ekstraklasy, regularnie zapełniają tłumy fanów. Społeczność Białej Gwiazdy wielokrotnie pokazywała swoją siłę, ratując klub z tarapatów.

  • 2
Superbet sponsorem Wisły Kraków

Superbet sponsorem Wisły Kraków

4 lipca 2024