Studia dla ambitnych - Marketing przy Kawie
Studia dla ambitnych
  • 0
  • 1
8.08.2006

Studia dla ambitnych

Studia Podyplomowe „Psychologia reklamy” utworzone przez agencję reklamową Publicis i Wydział Psychologii UW ruszają od października tego roku. Dzięki ich nowoczesnej formule słuchacze będą mogli uczyć się nie tylko od cenionych naukowców z UW, ale także od doświadczonych praktyków z Publicis. Rekrutacja trwa.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

54949 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Anna Antczak

18 lat temu

Artykuł promocyjny czy kryptoreklama?

Jakby na to nie patrzeć - ciekawa forma promocji kierunku, w którym wiele nowego nie ma... Tego typu zagadnienia pokrywają się z wieloma programami studiów podyplomowych z zakresu sprzedaży, negocjacji handlowych, marketingu, psychologii w biznesie, itp.

8 sierpnia 2006

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
8.08.2006

Dbaj o serce z Bestpirinem

Polfa Kutno, producent Bestpirinu, leku zapobiegającego zawałom serca, chorobie wieńcowej oraz udarom mózgu, rozpoczął kampanię edukacyjną wśród aktywnych zawodowo czterdziestolatków. Przekonuje w niej do szerszej profilaktyki oraz przywiązywania większej wagi do prowadzenia odpowiedniego stylu życia. Kampania skierowana do tej grupy docelowej jest częścią większej akcji prowadzonej w tym roku przez firmę pt. „Jego serce bije dla mnie”, zachęcającej do regularnego zażywania Bestpirinu przez osoby z grupy podwyższonego ryzyka. Codzienne przyjmowanie leku pomaga bowiem uratować serce przed zagrożeniami zawału serca i nadciśnienia.