STS oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin
  • 0
  • 1
11.07.2019

STS oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin i bukmacher STS podpisali umowę. Firma będzie oficjalnym sponsorem oraz bukmacherem Miedziowych, a jej logo pojawi się na rękawkach koszulek zawodników. Kontrakt obowiązuje przez kolejne 2 lata, czyli do czerwca 2021 r.

Podpisanie umowy z Zagłębiem Lubin to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. STS to obecnie największy prywatny sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wspieramy również kluby sportowe w całym kraju.

Rozpoczęcie współpracy z Zagłębiem idealnie wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej ambitnymi sportowcami i drużynami. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i kibiców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu firmy w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Kontrakt przewiduje też publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w social media. Ponadto firma podczas wybranych meczów organizować będzie specjalną strefę kibica oraz zaoferuje specjalne zakłady na spotkania z udziałem Zagłębia Lubin. STS prowadzić będzie także aktywacje skierowane do klubu i kibiców – w tym wspólne akcje marketingowe.

Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a ponadto Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych.

STS angażuje się również we wsparcie e-sportu, m.in. AGo Esport. Z inicjatywy STS powstała fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

  • 1

11 lipca 2019