Stor9_ otwiera dom produkcyjny 9Production
  • 0
  • 1
18.10.2022

Stor9_ otwiera dom produkcyjny 9Production

Agencja kreatywna specjalizująca się w influencer marketingu, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski, uruchamia niezależną strukturę produkcyjną 9Production.

9Production zajmie się obsługą klientów w obszarze produkcji spotów telewizyjnych, sesji zdjęciowych czy szeroko pojętego contentu digital. Na czele struktury stanęła Agnieszka Zielińska, która dotychczas odpowiadała za rozwój kompetencji produkcyjnych w Stor9_.

W ciągu ponad pięciu lat obecności na rynku jako Stor9_ wyprodukowaliśmy kilkadziesiąt spotów telewizyjnych i treści do internetu. Zrealizowaliśmy też kilkadziesiąt sesji zdjęciowych z największymi gwiazdami na potrzeby kampanii 360 stopni. Nasze portfolio stało się na tyle różnorodne, że naturalnym kierunkiem było wydzielenie niezależnej struktury specjalizującej się w produkcji contentu najwyższej jakości – mówi Agnieszka Zielińska, chief production officer nowego domu mediowego.

Nowy podmiot planuje poszerzanie portfolio klientów w Polsce i za granicą. Pierwszym krokiem ekspansji będzie pojawienie się na rynkach zagranicznych.

Nasz plan to ekspansja na rynki zagraniczne. Da nam to możliwość stworzenia usługi serwisowej dla domów produkcyjnych z innych krajów, a także realizowania projektów dla lokalnych marek. Chcemy również rozwinąć nasz wewnętrzny rooster twórców, by mieć na pokładzie zdolnych reżyserów, operatorów czy fotografów – dodaje Agnieszka Zielińska.

9Production wchodzi w skład grupy Stor9_, którą zarządzać będzie CEO i co-founder agencji – Anna Zielińska

Grupa Stor9_ nieustająco będzie rozwijać portfolio klientów w obszarach doradztwa biznesowego, kreatywnych oraz influencer marketingu. Cały czas inwestujemy zyski w rozwój nowych produktów oraz ludzi. W portfolio produktowym pojawiła się niedawno usługa budowania marek własnych dla influencerów. Mocno na to stawiamy w naszej strategii rozwoju long term – mówi Anna Zielińska.

Ostatnio nowy dom produkcyjny wyprodukował w Hiszpanii:

  • spot do kampanii TVC i OOH dla Totalizatora Sportowego „Moda na Zdrapki Lotto” z udziałem Roberta Lewandowskiego;
  • materiał do kampanii telewizyjnej dla marki Sephora.

Dom produkcyjny działa jako niezależna komórka. Współpracuje zarówno z klientami z portfolio Stor9_, jak i markami, które zaprosiły podmiot do współpracy w ramach zapytania ofertowego lub przetargu. Ma w swoim portfolio realizacje stworzone dla takich marek jak Sephora, Huawei, Totalizator Sportowy, Fonix, Secret, 4F, Martini, BMW, RTV Euro AGD czy Cybex.

  • 1
9Production

Stor9_ otwiera dom produkcyjny

18 października 2022

17 października 2022