Spot wizerunkowy TVP VoD
  • 1
  • 1
21.10.2020

Spot wizerunkowy TVP VoD

19 października ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowa TVP VoD. Jej celem jest wzmocnienie rozpoznawalności oraz wizerunku marki. W spocie promocyjnym do oglądania stacji zapraszają gwiazdy: artystki Urszula Dudziak i Reni Jusis oraz aktorzy Andrzej Hausner i Przemysław Stippa.

Postaci występujące w kampanii na co dzień można oglądać w produkcjach dostępnych w TVP VoD. Urszulę Dudziak zobaczyć można m.in. jako jurorkę i trenerkę „The Voice of Poland”, Andrzeja Hausnera w roli Kazimierza Wielkiego w serialu „Korona królów”. Z kolei koncert promujący najnowszy album Reni Jusis dostępny jest w ramach projektu „Scena alternatywna”. Przemysława Stippę można natomiast podziwiać w roli Hamleta w spektaklu Teatru Telewizji.

Reprezentują oni różnorodność treści biblioteki TVP VoD, w tym najbardziej popularne seriale i filmy, programy rozrywkowe, festiwale i koncerty oraz kulturę wysoką. Kampanii wizerunkowej towarzyszy kampania produktowa.

Kampania potrwa do 31 grudnia. Będzie prowadzona w telewizji, radiu, na outdoorze oraz w Internecie. Autorem kreacji jest Lemon Film. Strategię przygotował dom mediowy Value Media, który również odpowiada za zakup mediów.

  • 1
TVP VoD

TVP VoD z kampanią wizerunkową

21 października 2020

20 października 2020