„Sport the Unexpected”, czyli dziwny taniec w spocie Reeboka
  • 1
  • 0
15.03.2019

„Sport the Unexpected”, czyli dziwny taniec w spocie Reeboka

Marka Reebok rozpoczęła kampanię „Sport The Unexpected”. Jak przekonuje, w centrum uwagi stawia w niej osoby odważne i chcące wyróżniać się w tłumie.

Globalne działania zainicjował spot „Storm the Court”. Przedstawia on wizytę niespodziewanego, najwyraźniej nieproszonego gościa, który przerywa osiedlowy mecz koszykówki. W pewnym sensie „wyrywa z butów” wszystkich wokół. W filmie została zaprezentowana nowa odsłona modelu z 1993 r. – buty Reebok Aztrek Court.

Jeśli przyjrzeć się działaniom marketingowym w naszej branży w ostatnich latach, można zauważyć, że są one oparte na podobnym pomyśle. Nasza kampania łamie konwencje. Staramy się przełamać wszechogarniającą monotonię i proponujemy alternatywną wizję sportu i życia. Odsłaniamy inną twarz Reeboka. Niech konsumenci wiedzą, że mają jakiś wybór w tej branży. Chcemy, by byli dumni z faktu, że noszą się w sposób odważny i nieszablonowy – powiedziała Melanie Boulden, global head of marketing and brand management marki Reebok.

Kampanię stworzyła agencja Venables Bell & Partners.

Piotr S.

7 dni temu

Spot rzeczywiście jest mocno inny. Tak jakby ktoś zachwycił się spotem S. Jonze dla Kenzo i próbował przenieść idee w świat promocji obuwia sportowego. Mam jednak wrażenie, że efektem jest coś, co zamiast zachwytu może wzbudzać... lęk. Oglądając spot miałem wciąż wrażenie uruchamiania w moim mózgu skryptów z filmów z gatunku horror.

 

15 marca 2019

14 marca 2019

  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 1
14.03.2019

„Wciąż jestem tym, kim byłem” – kampania Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową rozpoczęła kampanię „Wciąż jestem tym, kim byłem”. Ma ona uświadamiać, z jakimi problemami zmagają się dzieci chore na nowotwór oraz wracające do codzienności po zakończeniu terapii onkologicznej. W akcji udział wzięło troje ambasadorów: Agata Buzek, Jerzy Stuhr i Cyber Marian. Zostali oni lektorami animowanych filmów.