Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w projekcie muzycznym Tymczasem EB
  • 0
  • 12
10.07.2018

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w projekcie muzycznym Tymczasem EB

Czterej raperzy, Sokół, Pezet, Żabson i Sitek) których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie muzyczną współpracę. Jej efektem będzie wydarzenie sponsorowane przez markę EB w ramach kampanii „Tymczasem”.

Projekt wpisuje się w ideę Tymczasem, w ramach której marka pokazuje, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Tymczasem to zdefiniowany przez markę czas między młodością a dojrzałością, w którym młodzi dorośli mogą cieszyć się chwilą, poszukiwać inspiracji i dzielić doświadczeniem z bliskimi.

EB szuka tych wartości w muzyce i kulturze hip-hopu. Do wspólnej pracy nad wydarzeniem artystycznym sponsorowanym przez tę markę zaproszeni zostali więc artyści reprezentujący ten nurt. Zestawiono ze sobą pionierów gatunku o ugruntowanej pozycji – Sokoła i Pezeta oraz młodych muzyków, których styl wciąż ewoluuje – Żabsona i Sitka.

Kulminacyjnym momentem współpracy czterech raperów będzie wydarzenie zaplanowane na wrzesień, kiedy Sokół, Pezet, Żabson i Sitek zaprezentują efekty wspólnych działań. Artyści wybrali nawzajem utwory z własnego repertuaru, które zinterpretują w zupełnie nowy sposób. Przearanżowane wersje wraz z klipami będą miały premierę w sierpniu.

Zapowiedzią tych artystycznych aktywności są pojawiające się właśnie na rynku puszki z cytatami z utworów zaangażowanych raperów. Wrześniowe wydarzenie uświetni także udział czołowych przedstawicieli polskiej sceny hiphopowej.

Komunikację ATL i działania digital marki EB prowadzi agencja VML Poland, BTL – agencja Live. Planowanie i zakup mediów do kampanii – Starcom. Obsługą PR zajmuje się agencja Hope.

  • 12

Pezet (fot. Maciej Szupica)

Sitek

Żabson (fot. Paweł Fabjański)

 

9 lipca 2018