Social Media Show już po raz szósty
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 0
26.11.2018

Social Media Show już po raz szósty

Już po raz szósty Gdański Inkubator Przedsiębiorczości we współpracy z Miastem Gdańsk zorganizuje Social Media Show – konferencję o świecie mediów społecznościowych i marketingu. 21 marca 2019 r. podczas maratonu spotkań i prelekcji omówione zostaną obowiązujące trendy, najnowsze rozwiązania w branży oraz spektakularne porażki. Będzie podsumowanie roku 2018 i prognozy na kolejne lata.

Na scenie Social Media Show wystąpi m.in. Monika Czaplicka. Tym, którzy śledzą wirtualny świat, nie trzeba jej przedstawiać. Na co dzień prowadzi bloga o marketingu w mediach społecznościowych oraz marketingu online, gdzie przekazuje wiedzę dotyczącą kryzysów w social media. Czaplicka dobrze wie, jak prowadzić komunikację
i sprzedawać w sieci. Ma też najszybszy w branży radar na kryzysy i błędy, szczególnie najpopularniejszych marek.

Jeśli przyszło wam się kiedyś zderzyć z błyskotliwą odpowiedzią bota – niewykluczone, że stworzył go Mateusz Czech (www.mateuszczech.pl). Szkoli oraz rozwija w Polsce społeczność związaną z marketingiem w Messengerze i wykłada social media i content marketing na warszawskich uczelniach.

Do czego służą nam social media? Do kreowania wizerunku – odpowiada Sylwia Dąbrowska, instruktorka teatralna, pedagog dramy i absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych. Niezbędne do autokreacji okazują się umiejętności i triki aktorskie, które zdradzi podczas Social Media Show. W sieci można znaleźć ją pod hasłem teacherka. Z jej transmisji live, wideo, artykułów na blogu i kursów online można nauczyć się, co zrobić, aby lepiej wypaść przed kamerą, udoskonalać głos i angażować widzów.

Social Media Show to także okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji. Jak co roku w jednym miejscu spotkają się specjaliści z branży, influencerzy, pasjonaci nowych mediów i młodzież. Bilety wejdą do sprzedaży w styczniu 2019 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: sms.inkubatorstarter.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym Social Media Show.

Janusz Kamiński

2 tygodnie temu

Warto odwiedzić to spotkanie. ;)

26 listopada 2018