Smartfon Honor 9X na muralu 3D w Warszawie
  • 0
  • 2
14.10.2019

Smartfon Honor 9X na muralu 3D w Warszawie

W Warszawie przy ulicy Jaworzyńskiej 8 można oglądać mural zapowiadający premierę nowego smartfona marki Honor. Urządzenie jest następcą modelu 8X.

Mural jest zapowiedzią modelu Honor 9X oraz częścią kampanii promocyjnej. Na pierwszym planie obrazu zaprezentowano element odróżniający smartfon od poprzedników z serii X – wysuwaną kamerę.

Całość podsumowuje hasło „Gotowi na coś Xtra?”. Zapowiada ono szereg udoskonaleń w zakresie fotografii, designu oraz wydajności.

Mural jest w 100% rękodziełem tworzonym przez artystów malarzy, którzy ścianę malowali przez 5 dni. Aby wspiąć się na wysokość szóstego piętra, wykorzystali rusztowanie postawione na przestrzeni całej ściany, czyli 250 m2. Na malowanie zużyto ponad 100 litrów farby, którą wcześniej trzeba było dokładnie wymieszać tak, aby kolory oddawały zamierzony obraz.

Mural Honor spośród innych ręcznie malowanych reklam wyróżnia efekt 3D, który sprawia, że jego elementy zaskakują odbiorcę i zwracają szczególną uwagę na cechy ukazanego produktu – tłumaczy zespół z Good Looking Studio, który stworzył pracę.

  • 2

Mural promujący Honor 9X w Warszawie

14 października 2019

11 października 2019