Słodki prezent dla klientów i pracowników
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
12.10.2020 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Słodki prezent dla klientów i pracowników

Jeśli sen z powiek spędza Ci wymyślenie świątecznego upominku dla Twoich podwładnych czy pozapłacowe środki pobudzania motywacji; a poza tym nie wiesz, czym przy najbliższej okazji zaskoczyć Twoich najbardziej lojalnych klientów, mamy dla Ciebie małą podpowiedź.

Kiedy inne firmy rozdają na konferencjach i firmowych targach gadżety w postaci papierowych toreb, kalendarzy, długopisów czy breloczków, postaw na  coś, co ociepli wizerunek firmy i przywiedzie na myśl błogie wspomnienia z dzieciństwa. A tym, co lubią wszyscy bez względu na wiek i profesję jest… czekolada.

Czekoladowy gadżet dla klientów

Czekolada już dawna przestała kojarzyć się z topornymi bombonierkami czy produktem skierowanym wyłącznie do najmłodszych. Obecnie czekoladowe wyroby dostaniemy w każdym kształcie i opakowaniu. Dla czeladników specjalizujących się w czekoladzie jedynym ograniczeniem formy słodkiego przysmaku jest wyobraźnia. Wśród czekoladowych figurek znajdziemy więc czekolady imitujące butelkę dobrego piwa, Porsche 911, pady do gier czy cupcakes. Manufaktury czekolady pozwalają zamówić klientom spersonalizowane czekolady np. z logo firmy. Słodkie wyroby umieszczone są zwykle w gustownych pudełkach albo minimalistycznych drewnianych szkatułkach. Szykownie zapakowany czekoladowy upominek z naszym logo będzie ciekawym i niekonwencjonalnym souvenirem firmowym, który możemy wręczyć na branżowych konferencjach, wystawach, czy targach. Gadżet w takiej postaci z pewnością wyróżni nas na tle konkurencji i  sprawi, że zapadniemy w pamięć naszym nowym kontrahentom. Różnorodne czekoladki na prezent znajdziesz tutaj: https://chocolissimo.pl/czekoladki-na-prezent.

Ekstrawagancja i klasa

Jeśli szukasz kompromisu między elegancją i ekstrawagancją, zaskakującą alternatywą będzie różowa czekolada. To odkryta raptem trzy lata temu dużo młodsza siostra czekolady białej, gorzkiej i mlecznej. Różowa czekolada, czyli czekolada Ruby, jest całkowicie naturalna, a jej nieprzeciętny rubinowy kolor w żadnej mierze nie jest zasługą sztucznych barwników, ale ziaren rubinowego kakaowca z których jest wytwarzana. Charakteryzuje się delikatniejszą, kremową konsystencją i posiada lekko owocowy smak. Wciąż jest produktem unikatowym, dostępnym tylko w nielicznych sklepach zajmujących się dystrybucją czekoladowych produktów najwyższej jakości. Różowe czekolady dostaniemy w wariancie z malinami, pistacjami, cytryną, rabarbarem a także… kwiatami (suszonymi płatkami chabra, róży, lawendy czy jaśminu). W erze Instagrama i rozwoju fotografii kulinarnej jedzenie musi nie tylko smakować, ale też pięknie wyglądać. Różowa czekolada z kwiatami czy drobinkami złota będzie eleganckim, stylowym i  nieszablonowym prezentem, zarówno dla ważnych klientów biznesowych, jak i współpracowników. Idealnie sprawdzi się jako podziękowanie czy uczczenie jubileuszu w firmie.

W trakcie pracy na osłodę…

Powszechnie znaną tradycją w wielu korporacjach są tzw. owocowe czwartki. Dlaczego w Twojej firmie nie miałyby ich zastąpić albo uzupełnić np. czekoladowe wtorki? Słodki poczęstunek w postaci wybornych pralinek w różnych smakach może być miłą odskocznią od pracy. Twoi pracownicy na pewno docenią taką formę umilenia im roboczogodzin!

  • 1
Słodki prezent dla klientów i pracowników

Słodki prezent dla klientów i pracowników

12 października 2020

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
12.10.2020

Społeczna odpowiedzialność to już niezbędny element strategii biznesowych. Wyniki badania „Menedżerowie CSR”

Wyniki badania „Menedżerowie CSR” pokazują coraz silniejszą integrację wartości CSR z biznesową działalnością firmy. Zjawisko to dostrzegło w swoich firmach niemal 80 proc. respondentów. Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało najnowszą edycję badania przeprowadzonego wśród osób odpowiedzialnych w firmach w Polsce za CSR i zrównoważony rozwój.