„Siła Natury” – Herbapol-Lublin z kampanią napojów ziołowych i herbacianych
  • 0
  • 2
17.06.2019

„Siła Natury” – Herbapol-Lublin z kampanią napojów ziołowych i herbacianych

Herbapol-Lublin wprowadza na rynek gotowe do picia napoje ziołowe i herbaciane. Dotychczasowa oferta została wzbogacona o ziołowe napoje funkcjonalne „Uroda” i „Detox” na bazie ekstraktów z ziół i owoców oraz napoje herbaciane serii Herbapol na zimno. Celem kampanii, która obejmuje ATL i BTL, jest promocja całej kategorii.

17 czerwca wystartowała ogólnopolska kampania promująca gotowe do picia napoje ziołowe i herbaciane marki Herbapol. Działania komunikacyjne prowadzone będą przez cały sezon letni w wybranych miastach Polski. Poszczególne etapy kampanii obejmą komunikację w kanale ATL: billboardy (outdoor oraz w metrze), citylighty oraz ekrany LCD w tramwajach, autobusach i na dworcach.

W sierpniu i wrześniu w ramach promocji nowej kategorii zrealizowana zostanie także kampania VoD oraz sampling w kinach. Wsparciem BTL objęte zostaną sklepy w kanale nowoczesnym i tradycyjnym.

Hasła kampanii odpowiadają dwóm liniom produktowym wchodzącym w skład kategorii napojów marki Herbapol. Kreacja „Siła Natury” będzie promować warianty napojów funkcjonalnych na bazie ekstraktów z ziół oraz owoców. Napój ziołowy „Detox Pokrzywa” o smaku pigwy zawiera naturalny ekstrakt z pokrzywy. Napój ziołowy „Uroda Skrzyp” o smaku cytrynowym z ekstraktem skrzypu został dodatkowo wzbogacony o cynk i biotynę.

Druga linia kreatywna „100% Natury” będzie wspierać napoje herbaciane Herbapol na zimno w trzech wariantach: na bazie herbaty czarnej o smaku brzoskwiniowym i cytrynowym oraz na bazie herbaty zielonej o smaku cytryny z miętą. Napoje nie mają w składzie konserwantów, barwników ani substancji słodzących.

Kreację kampanii przygotowała agencja Opus B. Za strategię komunikacji oraz zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediacom.

  • 2

17 czerwca 2019

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
17.06.2019

Jak marki luksusowe zdobywają nowych klientów – raport Deloitte

Ponad trzy czwarte firm spośród stu największych na świecie producentów dóbr luksusowych zwiększyło swoją sprzedaż. Marki luksusowe, by sprostać wymaganiom młodych klientów z pokolenia Y i Z, muszą na nowo zbudować swoją tożsamość. Dotychczas opierały ją na długoletniej historii i tradycji. Tak wynika z raportu Deloitte „Global Powers of Luxury Goods 2019. Bridging the gap between the old and the new”.