Sephora kończy współpracę z amerykańską influencerką po skandalu z łapówkami za studia
  • 1
  • 0
15.03.2019

Sephora kończy współpracę z amerykańską influencerką po skandalu z łapówkami za studia

W USA trwa skandal związany z płaceniem przez zamożnych rodziców za miejsca na prestiżowych uczelniach dla ich dzieci. Wśród podejrzanych jest aktorka Lori Loughlin i jej mąż, projektant mody Mossimo Giannulli. Ich córka, Olivia Jade Giannulli współpracowała z Sephorą. Marka postanowiła rozwiązać z nią umowę.

„Po dokładnym przejrzeniu się ostatnim wydarzeniom podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z Olivią Jade ze skutkiem natychmiastowym” – pisze marka w oświadczeniu.

Przygotowany w ramach współpracy film promujący kolorowe kosmetyki Collection Bronze & Illuminate Palette nie jest już dostępny w kanałach marki. Wciąż można go jednak zobaczyć w kanale influencerki na YouTube.

Oprócz rodziców Olivii Jade Giannulli w skandal uniwersytecki zamieszane są dziesiątki innych osób. Oskarżone są one o oszustwa na egzaminach wstępnych do college’u i fałszowanie wyników sportowych, które w Stanach Zjednoczonych liczą się przy rekrutacji. Sprawa dotyczy elitarnych amerykańskich uczelni takich jak Stanford, Yale, Georgetown czy Uniwersytet Południowej Kalifornii.

Źródło: www.adage.com

 

15 marca 2019

14 marca 2019

  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
14.03.2019

„Wciąż jestem tym, kim byłem” – kampania Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową rozpoczęła kampanię „Wciąż jestem tym, kim byłem”. Ma ona uświadamiać, z jakimi problemami zmagają się dzieci chore na nowotwór oraz wracające do codzienności po zakończeniu terapii onkologicznej. W akcji udział wzięło troje ambasadorów: Agata Buzek, Jerzy Stuhr i Cyber Marian. Zostali oni lektorami animowanych filmów.