SEO & Content Camp 2023 już w maju. Ruszyły zapisy na 2. edycję konferencji WhitePress
 • 0
 • 1
9.02.2023

SEO & Content Camp 2023 już w maju. Ruszyły zapisy na 2. edycję konferencji WhitePress

Jak tworzyć efektywne strategie SEO i content marketingowe w erze digital? Na jakie zmiany specjaliści marketingu i SEO powinni się przygotować w kolejnych latach? Jak skutecznie negocjować z inwestorami? Między innymi o tym dyskutować będą uczestnicy 2. edycji międzynarodowej konferencji SEO & Content Camp, 25-27 maja w Zakopanem.

Wydarzenie organizowane przez WhitePress będzie połączone z 10. urodzinami marki. Wśród 14 prelegentów będą m.in.:

 • Judith Lewis z DeCabbit Consultancy,
 • Koray Tuğberk GÜBÜR z Holistic SEO & Digital,
 • Maciej Gałecki z Bluerank.

Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich zawiera kwestie rozwijania biznesu w branży digital marketingu. Drugi poświęcony będzie skutecznym działaniom content marketingowych i SEO. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczna edycja SEO & Content Camp. Bilety na nią są już dostępne na stronie WhitePress.

Podczas konferencji poruszane będą m.in. kwestie:

 • zaawansowanych algorytmów i AI w SEO,
 • przyszłości content marketingu,
 • prowadzenia działań SEO na skalę międzynarodową,
 • technicznych aspektów SEO.

Oczywiście nie zabraknie też licznych branżowych case study.

Podczas konferencji odbędą się wystąpienia cenionych ekspertów w dziedzinie SEO i content marketingu z Polski i zagranicy

Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie. Po każdym spotkaniu odbędą się Q&A z prelegentami. Do ich grona zalicza się m.in. Judith Lewis, założycielka DeCabbit Consultancy, która od blisko 30 lat zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach i internecie. To znana i ceniona trenerka, uznawana za jedną z najbardziej wpływowych osób na brytyjskim rynku digitalowym.

Na scenie wystąpi także Kyle Roof, właściciel agencji High Voltage SEO, z lokalizacjami w Melbourne, Berlinie, Kingston i Phoenix. Prelegent w zakresie SEO i testów SEO na konferencjach międzynarodowych. Jest współtwórcą PageOptimizer Pro, narzędzia do analizy czynników algorytmicznych, z którego korzystają specjaliści SEO na całym świecie.

Kyle jest także współzałożycielem Internet Marketing Gold (IMG) – społeczności internetowej zajmującej się naukowym podejściem do SEO (ponad 3000 członków). Jego technikami i odkryciami interesuje się branża i liderzy biznesu z wielu krajów – mówi Anna Halama, marketing team leader, WhitePress.

Tak jak w poprzednim roku, WhitePress przygotował dla uczestników kilka pakietów do wyboru:

 • Bilet Edu daje możliwość wzięcia udziału w 10 prelekcjach top ekspertów oraz networkingu.
 • Pakiet Standard zapewnia dodatkowo udział w after party, nocleg w Hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA****, lokalne śniadanie następnego dnia oraz dostęp do komfortowej strefy SPA & Wellness.
 • Najbardziej bogaty bilet VIP to aż 3 dni edukacji i zabawy, 2 noclegi, dostęp do 14 prelekcji światowej klasy profesjonalistów, before i after party, atrakcje specjalne oraz dużo więcej możliwości do wymiany doświadczeń i integracji z osobami z branży m.in. w trakcie panelu dyskusyjnego.

Wszystkie pakiety i harmonogram wydarzenia dostępne są na stronie organizatora: whitepress.pl/seo-content-camp

WarmUp

To rozgrzewka przed konferencją SEO & Content Camp 2023 i 10. urodzinami WhitePress. Czołowi polscy prelegenci zawitają kolejno do: Wrocławia, Warszawy i Poznania. Podczas spotkań odbędą się m.in. 4 prelekcje i networking. Ponadto uczestnicy zyskają szansę na zdobycie nagród, w tym biletów na SEO & Content Camp 2023.

Przygotowaliśmy te 3 spotkania przede wszystkim z myślą o osobach, które pracują w digitalu, zajmują się content marketingiem lub SEO. Chcieliśmy stworzyć formułę, która będzie idealnym wstępem do konferencji SEO & Content Camp 2023. To również kolejna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i integracji.

Pierwszy WarmUp startuje już 24 lutego we Wrocławiu. Prelegentami podczas tej rozgrzewki będą:

 • Ewelina Podrez-Siama – CEO w Fox Strategy,
 • Mateusz Buczkowski – marketing manager w Green Parrot,
 • Paweł Konopiński – ekspert SEO w Grupie Tense,
 • Tomasz Biegun – head of content marketing & SEO w WhitePress.

Uczestnicy będą mogli poznać praktyczne case study, posłuchać o SEO wspomaganym Google Discover oraz – bardzo na topie – o pozycjonowaniu rolek, shortsów i tiktoków. Następnie w Warszawie spotkamy się 24 marca, a trzeci i ostatni WarmUp odbędzie się w Poznaniu 21 kwietnia, miesiąc przed konferencją – zapowiada Anna Halama.

 • 1
Konferencja SEO Content Camp 2023

Konferencja SEO Content Camp 2023

8 lutego 2023