Samsung i Sokół powracają w kampanii Galaxy Note20 Ultra 5G
  • 1
  • 1
30.10.2020

Samsung i Sokół powracają w kampanii Galaxy Note20 Ultra 5G

„Supermoc do pracy i po pracy” to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra. Żeby wygrać, trzeba znać kombinacje”, Wojciech Sosnowski prezentuje triki i wskazówki, które mają pozwolić odbiorcom w pełni wykorzystać swój potencjał.

W kampanii marka wraz z raperem zachęca do wykorzystania mocy, jakie oferują nowoczesne technologie mobilne, po to, by w pełni uwolnić potencjał zarówno w sferze biznesowej, jak i po pracy. Sokół prezentuje smartfon Galaxy Note20 Ultra 5G.

Głównym elementem nowej kampanii jest wideo, w którym Sokół wciela się w rolę dostawcy oferującego upgrade’y kolejnym graczom. Dzięki nim zyskują oni supermoce przydatne w codziennym życiu. Materiał jest dostępny w kanale Samsung Polska na YouTube oraz na jego fan page’u.

Kampania obejmuje działania w Internecie, w tym w social media, PR oraz aktywację konsumencką. Projekt przygotowały agencje VML&R, D*fusion Communication oraz dom mediowy Starcom.

  • 1
Galaxy Note20 Ultra 5G

Sokół promuje Galaxy Note20 Ultra 5G

29 października 2020