Samsung promuje inteligentne urządzenia AGD
  • 3
  • 1
14.03.2023

Samsung promuje inteligentne urządzenia AGD

Zgodnie z hasłem kampanii: „Samsung. Przygotowany na zmiany” – marka podkreśla, że oferuje inteligentne rozwiązania, które zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. W ramach pierwszej odsłony kampanii promowany jest piekarnik Dual Cook Steam. Marka rozpoczęła promocję cashback.

Marka Samsung promuje swoje inteligentne urządzenia AGD. Na początek piekarnik parowy. Dzięki technologii AI Pro Cooking oraz aplikacji SmartThings na bieżąco można monitorować proces przygotowania potrawy z poziomu smartfona.

Działania obejmują telewizję, digital, media społecznościowe, prasę oraz punkty sprzedaży. Zakupem mediów w ramach kampanii zajął się dom mediowy Starcom, a kreacją – Leo Burnett oraz dom produkcyjny Dynamo.

Reżyserem spotów jest Bartosz Dombrowski. Ma on na swoim koncie m.in. Brązowego Lwa oraz Golden Euro Effie. Za komunikację w mediach społecznościowych odpowiada VMLY&R, natomiast kreacją BTL zajął się Cheil. Za działania PR odpowiada agencja Dfusion Communication.

Od 7 marca do 30 kwietnia trwa promocja cashback

Aby skorzystać z promocji, należy wykonać następujące kroki:

  1. Kupić wybrany piekarnik lub dobrać do niego inne urządzenia AGD Samsung w okresie od 7.03 do 30.04.2023 r. (lub do wyczerpania puli zwrotów). Lista urządzeń w regulaminie promocji.
  2. Napisać swoją opinię na jednej ze wskazanych stron i oznaczyć ją #PromocjaSamsungCashbackZabudowa.
  3. Przygotować dokumenty: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, potwierdzenie opinii.
  4. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.kuchnia.Samsung.pl w ciągu 21 dni od daty zakupu.

Wartość maksymalna zwrotu to 3 tys. zł.

  • 1
Inteligentne urządzenia AGD Samsung

Inteligentne urządzenia AGD w spotach Samsunga

 

14 marca 2023