- 1
- 1
Ruszyła kampania Hebe w Czechach i na Słowacji
Drogerie Hebe (Grupa Jeronimo Martins) rozpoczęły pierwszą kampanię informującą o wejściu marki na rynki Czech i Słowacji. Działania obejmują telewizję, OOH oraz digital.
Osią kampanii w obu krajach jest telewizja, uzupełniona emisją wideo na YouTube oraz na Facebooku. W największych miastach kampania jest również obecna na citylightach.
– W sąsiednich krajach rynek kosmetyczny jest dalece inny od polskiego. Dlatego stworzyliśmy nowy, pasujący do tych rynków koncept kreatywny. Buduje on aspiracyjny wizerunek nowoczesnego sklepu online, bogatego w dopasowany do lokalnych potrzeb asortyment – mówi Marta Glapińska, creative director w V&P.
Działania ruszyły z początkiem grudnia na Słowacji, a miesiąc wcześniej w Czechach. Za opracowanie kreacji i wyprodukowanie wszystkich formatów do obu kampanii odpowiada agencja V&P.
- 1