Ruszył projekt „Twarze Runmageddonu”
  • 0
  • 5
13.05.2019

Ruszył projekt „Twarze Runmageddonu”

Zainicjowano projekt „Twarze Runmageddonu”. Ukazuje on przemianę, która dokonuje się w uczestnikach ekstremalnego biegu z przeszkodami. Składają się na niego fotografie, które przedstawiają emocje zawodników i mają poruszać obserwatorów.

O tym, że Runmageddon zmienia ludzi, ich sposób myślenia o sobie oraz o własnych możliwościach, przeczytać można w niejednej medialnej publikacji. Pokonując Runmageddon, większość startujących czuję przypływ energii i pozytywnych emocji, które dodają życiowej odwagi, mobilizują oraz motywują. Przemianę, która się w nich dokonuje, najlepiej widać na twarzach zaraz po ukończeniu biegu.

Ma to oddać projekt realizowany przez fotografa Dominika Śmiałowskiego we współpracy z Runmageddonem. Jego celem jest uchwycenie zmiany w portretach biegaczy. W ramach akcji powstało kilkaset zdjęć. Ukazują uczestników biegu przed startem i tuż po nim. Najlepszych z nich wydane zostaną w albumie i trafią na wystawę.

Uczestnicy, którzy decydują się na udział w projekcie, przychodzą do studia znajdującego się tuż przy linii startu i mety – wypoczęci tuż przed rozgrzewką oraz pełni emocji po biegu. Pierwszy etap projektu zrealizowany został podczas Runmageddonu Wrocław w kwietniu. Zaowocował ponad 300 zdjęciami uczestników. Kolejny materiał zbierany będzie w trakcie Runmageddonu Ptak Warsaw Expo w dniach 25–26 maja oraz podczas Runmageddonu Poznań w dniach 22–23 czerwca.

Każdy uczestnik, który zdecyduje się uchwycić swoją przemianę i weźmie udział w projekcie, otrzyma też na pamiątkę zdjęcie.

  • 5
 

13 maja 2019

12 maja 2019

10 maja 2019