Ruszył „Projekt Klub” – konkurs na Szefa Klubu (wideo)
  • 1
  • 1
20.08.2015 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ruszył „Projekt Klub” – konkurs na Szefa Klubu (wideo)

Ruszyła akcja jednej z marek whisky z portfolio Wyborowa Pernod Ricard. Firma organizuje konkurs pod szyldem „Projekt Klub”, w którym każdy ma szansę zostać przez tydzień szefem jednego z najlepszych klubów w Polsce i zorganizować w nim imprezę swoich marzeń. Dodatkowo może otrzymać managerskie honorarium w wysokości 5 tysięcy złotych za tydzień pracy.
(informacja promocyjna)

Aby zdobyć tę wyjątkową posadę, wystarczy dać upust swojej wyobraźni i kreatywności. Kandydaci na Szefa Klubu powinni nagrać krótki film, w którym opowiedzą o swoim pomyśle na wymarzony klub i imprezę oraz przekonają jury, że to właśnie oni zasługują na fotel Szefa.

Twórcy trzech najciekawszych zgłoszeń zrealizują własną wizję klubu i zostaną przez tydzień szefami jednych z najlepszych miejsc na imprezowej mapie Polski – klubu Room 13 w Warszawie i klubu Lokal w Krakowie.

Ambasadorem kampanii jest Tomson – wokalista popularnej grupy Afromental, a także trener show „The Voice of Poland”. Muzyk pomoże we wskazaniu osób, których pomysły oraz osobowość zasłużyły na wygraną. Doradzi im także, jak zorganizować imprezę, o której będzie mówiło całe miasto. Film promujący Projekt Klub z udziałem Tomsona można obejrzeć na jego profilu FB.– Stay True! To hasło marki, które mocno do mnie przemawia. Taki też jest „Projekt Klub”, w który się zaangażowałem! Pasja, bycie sobą i życie w zgodzie z tym co dla mnie ważne, dla mnie to zawsze było numerem 1. Mega się cieszę, że inni też będą mogli się realizować, spełniać i sięgać po swoje marzenia. Czekam na odjechane pomysły, na pewno będzie ich cała masa – i o to chodzi!
– mówi artysta.

Swoje zgłoszenia uczestnicy mogą zamieszczać do 30 sierpnia br. na stronie internetowej www.projektklub.pl. Listę najlepszych pomysłów we wrześniu wyłoni jury. Z tego grona internauci wybiorą 3 zwycięzców, którzy otrzymają szansę zrealizowania swoich najśmielszych pomysłów.

(informacja promocyjna)

20 sierpnia 2015