Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi
  • 0
  • 4
23.05.2023

Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi

Właśnie rozpoczęły się zapisy na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. To już druga edycja wydarzenia, którego organizatorem jest Fundacja Pro NGO. Już 13 września w Krakowie przedstawiciele różnych branż i sektorów ponownie spotkają się, aby podnosić ważne społecznie tematy, nawiązywać relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami z zakresu CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju.

Wydarzenie poza przestrzenią do rozmów i networkingu, składa się z kilku stref konferencyjnych:

  • sala biznes
  • sala NGO
  • sala technologie i innowacje

Odbędą się w nich panele dyskusyjne, warsztaty i prezentacje, prowadzone przez ekspertów i ekspertki. Poruszać będą oni zagadnienia branżowe, trendy i nowinki oraz wyzwania dotyczące danej branży czy sektora. Każdy uczestnik biorąc udział w spotkaniach pozna najlepsze praktyki, otrzyma wskazówki oraz rekomendacje, które będzie mógł wdrożyć w swojej organizacji.

W centralnej części, pomiędzy salami konferencyjnymi, znajdować się będzie przestrzeń targowa. Odwiedzając wystawców, można będzie zapoznać się z najlepszymi praktykami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie CSR i ESG.

Zapisy na wydarzenie właśnie się rozpoczęły i są realizowane oddzielne dla każdej sali, a sam zainteresowany decyduje, z której strefy konferencyjnej skorzysta. Należy wybrać wyłącznie jedną salę, dlatego warto dopasować ją do własnych preferencji:

  • Przedstawicielom NGO lub samorządu rekomendowany jest udział w panelach dyskusyjnych w sali NGO, gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku.
  • Przedstawiciele firm i korporacji zachęcani są do udziału w spotkaniach w sali biznes, gdzie tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB. Podczas wydarzenia poruszone zostaną również tematy ESG i raportowania niefinansowego.
  • Ostatnia sala została stworzona z myślą o sympatykach nowinek technologicznych. Sala technologie i innowacje to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Udział można zarejestrować za pośrednictwem strony csriesg.pl.

  • 4
Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG

Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG

Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG
Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG
Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG

22 maja 2023