Rusza konkurs Kryształy PR-u
  • 0
  • 0
10.07.2019

Rusza konkurs Kryształy PR-u

Trwają zgłoszenia do konkursu Kryształy PR-u, w którym nagradzane są najlepsze inicjatywy samorządów z całej Polski. Wręczenie nagród nastąpi podczas XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Wydarzenie będzie trwało od 30 września do 2 października 2019 r. w Katowicach.

PR w Samorządzie i Administracji Państwowej to najstarsza w Polsce konferencja skierowana do przedstawicieli jednostek terytorialnych i samorządowych. W tym roku odbędzie się jej XV edycja. Od kilku lat wydarzeniu towarzyszy konkurs Kryształy PR-u. Nagradzane są w nim najbardziej wartościowe inicjatywy jednostek samorządów terytorialnych i organów administracji państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Projekty są oceniane w sześciu kategoriach:

  • najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych,
  • najlepszy film promocyjny,
  • najlepszy event społeczny,
  • najlepsza kampania promocyjna,
  • najlepsza gazeta miejska,
  • najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Aby stanąć do konkurencji, należy do 31 sierpnia 2019 r. wypełnić formularz dostępny na stronie www.prwsamorzadzie.pl – udział w konkursie jest bezpłatny.

– Konkurs to niepowtarzalna okazja, by wyróżnić te inicjatywy, na których inni mogą się wzorować – mówi Sebastian Chachołek, prezes Grupy PRC Holding organizującej konkurs. – Jury, złożone m.in. z praktyków oraz wybitnych wykładowców z dziedziny PR i marketingu, po raz kolejny wybierze najbardziej kreatywne i pomysłowe projekty, które zdobędą nagrody główne, Grand Prix Kryształów PR-u – dodaje.

Najbliższa edycja konferencji to ukłon w stronę nowych mediów, współpracy z influencerami czy wykorzystania siły lokalnej społeczności. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jacek Żakowski, Grzegorz Kiszluk, Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka, Jakub Mrugalski, Aleksandra Kutz czy Przemysław Jedlecki.

Szczegóły i program wydarzenia można znaleźć na stronie www.prwsamorzadzie.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

10 lipca 2019