Rusza globalna edycja konkursu P&G „CEO Challenge”
  • 0
  • 2
12.10.2017

Rusza globalna edycja konkursu P&G „CEO Challenge”

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów do pierwszej globalnej edycji konkursu Procter & Gamble. W ramach „CEO Challenge” studenci z całego świata mogą zmierzyć się z zadaniem biznesowym dotyczącym marki Head & Shoulders. Zwycięzcy wezmą udział w międzynarodowej konferencji „P&G 2018 Signal” w Cincinnati.

W Polsce „CEO Challenge” organizowany jest po raz trzeci. W tym roku inicjatywa pierwszy raz odbędzie się na skalę globalną.

Uzdolnieni studenci szkół wyższych z 36 krajów będą mieli za zadanie opracować strategię wprowadzenia na światowy rynek nowego produktu z linii Head & Shoulders. Celem przedsięwzięcia jest odnalezienie utalentowanych osób, które będą miały szansę zasilić kadry P&G.

„CEO Challenge” składa się z czterech etapów. Studenci zainteresowani udziałem w wyzwaniu mogą zgłaszać kandydatury do 20 listopada 2017 r. W kolejnym etapie ich zadaniem będzie rozwiązanie studium przypadku udostępnionego na platformie www.pgceochallenge.eu.

Spośród grupy państw obejmującej Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię wyłoniony zostanie zespół najbardziej obiecujących uczestników. 22 i 23 lutego 2018 r. w Warszawie będą oni walczyć o przepustkę do finału na poziomie europejskim. Ten odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Rzymie.

Zwycięska drużyna poleci do Panamy, aby stawić czoła najlepszym zespołom z całego świata i walczyć o zwycięstwo w globalnym finale konkursu. Zwycięzcy zyskają możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji „P&G 2018 Signal” w Cincinnati. W gronie liderów i managerów ze świata biznesu będą mogli poznać najnowsze trendy kształtujące rynek.

Program pozwala nam spotkać się z najlepszymi kandydatami i jeżeli to możliwe, zaoferować im pracę w P&G. Udział w programie to nie tylko rywalizacja z równie utalentowanymi rówieśnikami. To także możliwość poznania pracy w naszej firmie od kuchni. (…) W czasach, kiedy słychać różne opinie na temat młodego pokolenia, P&G po raz kolejny pokazuje, że z tym pokoleniem wiążemy duże nadzieje oraz cenimy za profesjonalne podejście i chęć rozwoju – komentuje Aleksandra Petryga, HR manager P&G w Polsce.

Więcej szczegółów dotyczących projektu, a także formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.pgceochallenge.eu.

  • 2

12 października 2017

Reklama
Czytaj także
Reklama