„Runners Aren't Normal” – New Balance z kampanią modelu 990v6
  • 1
  • 1
14.12.2022

„Runners Aren’t Normal” – New Balance z kampanią modelu 990v6

New Balance ogłosił wprowadzenie kolejnej wersji w kultowej serii butów sportowych 990. Towarzyszy temu kampania „Runners Aren’t Normal”. Model Made in USA 990v6 nawiązuje do biegowych korzeni produktów marki, choć został wzbogacony o współczesne technologie.

Klasyczne buty biegowe, na czele z modelem New Balance 990, stały się podstawowym elementem stylizacji dla ludzi ze wszystkich środowisk, od globalnych gwiazd po lokalne legendy. Model ten po raz pierwszy pojawił się na półkach sklepowych 40 lat temu. Był pierwotnie projektowany jako najlepszy but do biegania na rynku.

Od tamtej pory wprowadzono wiele uaktualnień do projektu i dodano więcej wersji kolorystycznych. Aspiracyjny status modelu 990 nigdy się jednak nie zmienił.

Aby uczcić dziedzictwo marki i demokratyczne korzenie serii 990, marka wystartowała z odnowioną kampanią „Runners Aren’t Normal”, zrealizowaną w nowoczesnym wydaniu.

W spocie można zobaczyć m.in. rapera ActionBronsona i sportowców wspierających markę, takich jak Sydney McLaughlin i Trayvon Bromell.

  • 1
New Balance „Runners Aren't Normal”

„Runners Aren't Normal” – kampania New Balance

14 grudnia 2022