„Różne role, jedna siła!” – Magdalena Stużyńska w kampanii Maxi Krzemu
  • 1
  • 1
5.09.2022

„Różne role, jedna siła!” – Magdalena Stużyńska w kampanii Maxi Krzemu

5 września 2022 r. rozpoczęła się nowa kampania preparatu Maxi Krzem (Colfarm). Ambasadorką marki została aktorka Magdalena Stużyńska (Rodzinka.pl, Na dobre i na złe, Kabaret Moralnego Niepokoju). Hasło kampanii „Różne role, jedna siła!” nawiązuje do ról aktorskich i do ról, jakie Maxi Krzem pełni w organizmie kobiety.

W ramach kampanii emitowany jest 30-sekundowy spot wraz ze skrótem do 15 sekund. Powstał także spot radiowy oraz billboardy sponsorskie.

Przygotowana została sesja zdjęciowa do wykorzystania w materiałach POS oraz działaniach digital. Fotografem w tym projekcie była Zuza Krajewska. Stylizacje Magdaleny Stużyńskiej przygotowała Jolanta Czaja.

Jest to pierwsza kampania tego produktu firmy przygotowana przez agencję PZL. Za kreację odpowiada zespół kreatywny w składzie: Iwona Brańska, Marcin Jagnus. Spot wyreżyserowała Iwona Bielecka, a wyprodukowała Joanna Brydzińska. Accountem czuwającym nad całością jest Monika Chludzińska. Produkcją zajął się dom produkcyjny Bomaye, postprodukcją Xantus, a udźwiękowieniem studio Głośno.

  • 1
Magdalena Stużyńska w jednej z ról dla Maxi Krzemu

Magdalena Stużyńska w jednej z ról dla Maxi Krzemu

 

5 września 2022