Roty Niepodległości cytują Pismo Św. na billboardach i przypominają, „co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością”
  • 0
  • 1
9.09.2020

Roty Niepodległości cytują Pismo Św. na billboardach i przypominają, „co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością”

Roty Niepodległości, organizacja, której prezesem jest Robert Bąkiewicz, organizator Marszów Niepodległości oraz były lider ONR, przygotowała billboardy z cytatami z Pisma Św. Jak przekonuje, mają one przypominać, „co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością”.

Billboardy pojawiły się w Warszawie. Na jednym z nich przeczytać można fragment Listu do Rzymian:

„Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie”. Rz 1, 27

Warszawa mówi STOP nachalnej ideologii LGBT! Dziś w stolicy zawisły nasze billboardy, które przypominają co jest…

Opublikowany przez Roty Marszu Niepodległości Wtorek, 8 września 2020

Drugi cytat to fragment Księgi Powtórzonego Prawa. Mówi o tym, że kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, a mężczyzna ubioru kobiety.

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego”. Pwt 22, 14

Inicjatorzy akcji przekonują w facebookowym poście: „Nie ma zgody na agresję i przemoc aktywistów spod tęczowej flagi”.

  • 1
Roty Niepodległości

Roty Niepodległości cytują Pismo Św. na outdoorze

9 września 2020

  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
9.09.2020

„Mniamuśny do imentu” – mural McDonald’s ze słowami zachwytu konsumentów

Zmiany w sposobie przygotowania klasycznych burgerów McDonald’s stały się pretekstem do dyskusji o języku, którym można wyrazić kulinarne uniesienia. Wojciech Mann i Jan-Rapowanie w serii dyskusji na YouTube zainspirowali konsumentów do udziału w konkursie na najciekawszą propozycję wyrażenia zachwytu. Spośród zgłoszeń marka wybrała najbardziej kreatywne hasło, które można zobaczyć na muralu w centrum Warszawy.

8 września 2020