Robot koszący Stihla dostarczył piłki na mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy
  • 1
  • 1
13.04.2022

Robot koszący Stihla dostarczył piłki na mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy

Dwa hitowe mecze ostatniej kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpoczęły się w nietypowy sposób. Piłki, którymi zagrały drużyny w Poznaniu i w Krakowie, zostały wwiezione na murawę przez kosiarkę marki Stihl.

Na 28. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy przypadły dwa klasyki: Lech Poznań podjął Legię Warszawa, a Wisła Kraków zmierzyła się na swoim terenie z Górnikiem Zabrze. Piłkę na każdy z tych meczów dostarczył robot koszący iMow firmy Stihl.

Zdalnie sterowane urządzenie wjechało na środek boiska, gdzie Mikael Ishak i Lukas Podolski przekazywali piłki sędziom głównym.

Stihl to oficjalny partner PKO Bank Polski Ekstraklasy od sezonu 2019/20. W ramach kontraktu logo marki eksponowane jest w trakcie transmisji na grafikach telewizyjnych oraz na elementach reklamowych podczas wszystkich meczów na ligowych stadionach.

  • 1
Robot koszący Stihla dostarczył piłki na mecze Ekstraklasy

Robot koszący Stihla dostarczył piłki na mecze Ekstraklasy

Olga

3 tygodnie temu

Jak dla mnie śmieszne rozwiązanie, ale skoro działa to spoko. W sumie jeszcze parę lat temu nikt by nie pomyślał, że iRobot będzie sprzątał za mnie mieszkanie, a tu proszę. Więc robot niech sobie spokojnie podaje piłki ;)

13 kwietnia 2022

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
13.04.2022

Polski rynek dużego sprzętu AGD wart ponad 10 mld zł i rośnie dwucyfrowo – badanie GfK

W 2021 r. wartość sprzedaży urządzeń dużego AGD w Polsce wzrosła o 19 proc. w porównaniu do 2020 r. i osiągnęła blisko 10,8 mld zł. Konsumenci najczęściej kupowali lodówki, pralki oraz kuchnie (kuchnie wolnostojące i piekarniki). Wzrosty w ubiegłym roku odnotował również cały rynek dóbr technologicznych i trwałego użytku*. Tym samym sprzedaż dóbr trwałych osiągnęła łącznie blisko 50 mld zł, co oznacza wzrost o 14 proc. w porównaniu do 2020 r. Takie są dane z analiz przeprowadzonych przez firmę badawczą GfK.

12 kwietnia 2022