Robert Lewandowski ambasadorem linii telewizorów Viera Panasonica
  • 0
  • 1
6.05.2014

Robert Lewandowski ambasadorem linii telewizorów Viera Panasonica

Robert Lewandowski, współpracujący z firmą Panasonic od października 2013 r., został także ambasadorem linii telewizorów Viera. Dotąd reklamował aparaty marki Lumix.

Piłkarz będzie promował także pozostałe urządzenia audio i wideo firmy. Kontrakt z napastnikiem występującym w Bayernie Monachium obowiązuje od 1 maja. Współpraca z nim na polskim rynku potrwa rok.

Kampania reklamowa z udziałem Lewandowskiego zostanie zrealizowana głównie na nośnikach outdoorowych oraz online, w tym także poprzez kanały social media.

Działania skupią się na najnowszych modelach produktów w kategorii telewizory (m.in. Viera Led LCD AX800, AS800) i rozrywka domowa (systemy kina domowego SC-BTT885, SC-BTT865, odtwarzacze Blu-ray DMP-BDT700), które zostały zaprezentowane podczas Panasonic Convention w Amsterdamie.

Kreację nowej kampanii przygotuje agencja Grupa3. O nawiązaniu współpracy między firmą a piłkarzem i działaniach promocyjnych prowadzonych dla marki Lumix pisaliśmy w wiadomości Aparat fotograficzny Panasonica „szybki, precyzyjny i skuteczny” jak Robert Lewandowski. W artykule Robert Beckham Lewandowski pisaliśmy także o reklamowej karierze piłkarza.

  • 1

6 maja 2014