Reebok promuje warzywne buty, rozdając warzywa
AdvertisementAdvertisement
  • 1
  • 1
25.09.2020

Reebok promuje warzywne buty, rozdając warzywa

W grudniu 2019 r. Reebok zaprezentował buty Forever Floatride Grow wykonane z warzyw. Teraz promuje je, dając klientom skrzynki ekologicznych warzyw.

Reebok przetestował różne materiały, w tym owoce i grzyby, zanim znalazł przepis na Forever Floatride Grow. Produkt wykonany jest z fasoli, eukaliptusa i gumy pozyskiwanej w sposób zrównoważony z alg.

Jak przekonuje Emily Mullins, dyrektor produktu Reeboka, warzywne buty mają takie właściwości jak normalne buty. Spokojnie można przebiec w nich nawet maraton.

Udało nam się zastąpić tworzywa sztuczne na bazie ropy naftowej, które są tradycyjnie używane w butach do biegania, tworzywami pochodzenia roślinnego. Spodziewamy się, że w przyszłości będziemy mogli wykorzystywać więcej alternatyw pochodzenia roślinnego w naszych produktach – mówi Mullins.

Jak Reebok promuje warzywne buty? Współpracuje z ekologiczną farmą z Bostonu. Pierwszych pięćdziesięciu nabywców modelu Forever Floatride Grow otrzyma skrzynkę warzyw. Będą mogli także przekazać identyczny upominek rodzinie pozbawionej dostępu do artykułów spożywczych z gospodarstwa wolnego od pestycydów. Każdy, kto chce skorzystać z oferty, musi zarejestrować się w programie lojalnościowym marki.

Źródło: www.adweek.com

  • 1
Reebok promuje warzywne buty

Reebok promuje warzywne buty

25 września 2020

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
25.09.2020

Empik Go też bierze na warsztat lektury. Wieniawa, Woronowicz, Zborowski, Musiał i Kurdej-Szatan interpretują „Lalkę”

Jak mogliby wyglądać współcześni Izabela Łęcka i Stanisław Wokulski? Czy ich problemy są wciąż aktualne? Na te pytania próbuje odpowiedzieć Empik Go w nowej interpretacji „Lalki” Bolesława Prusa, która przyjmuje formę serialu audio. W rolach głównych występują Julia Wieniawa, Adam Woronowicz, Wiktor Zborowski, Barbara Kurdej-Szatan czy Maciej Musiał. Premiera serialu odbędzie się 6 października w aplikacji marki i na stronie WWW.