Radzimir Dębski na muralu promuje festiwal Miasto Muzyka
  • 0
  • 7
26.07.2021

Radzimir Dębski na muralu promuje festiwal Miasto Muzyka

W Warszawie powstał mural promujący festiwal Miasto Muzyka organizowany przez Empik i aplikację Going. Na ścianie przy ul. Waryńskiego 3 pojawił się wizerunek Radzimira Dębskiego, czyli Jimka – jednej z gwiazd, które wystąpią 25 i 26 września na warszawskim lotnisku Bemowo.

Wydarzenie promowane jest hasłem „Każde miasto brzmi inaczej. Usłysz je w Warszawie”. W czasach powszechnej polaryzacji za cel postanowiono łączenie fanów. Organizatorzy zapowiedzieli występy artystów z przeróżnych gatunków i różnych krańców Polski, aby oddać brzmienia miast i zaspokoić gusta wszystkich fanów niezależnie od muzycznych sympatii. Pierwszymi zapowiedzianymi artystami są Beata Kozidrak i Radzimir Dębski, znany jako Jimek.

Ostatni czas wiązał się z zawieszeniem działalności branży kulturalno-rozrywkowej. Miasta ucichły, a atmosfery koncertów i festiwali brakowało zarówno artystom, jak i fanom. Teraz wszystko stopniowo wraca do normy. Idąc za głodem obu stron estrady, Empik i Going postanowiły zorganizować Miasto Muzyka. Nowy festiwal ma uchwycić różnorodność skrytą w miastach i muzyce.

W ramach promocji festiwalu przy ul. Waryńskiego 3 w Warszawie w pobliżu metra Politechnika namalowano mural z wizerunkiem Jimka. Wykonaniem malowidła zajęło się Good Looking Studio.

  • 7
Radzimir Dębski na muralu

Radzimir Dębski na muralu promuje festiwal Miasto Muzyka

23 lipca 2021