Radio 357 promuje na billboardach Polski Top
  • 0
  • 3
28.04.2023

Radio 357 promuje na billboardach Polski Top

To pierwsza kampania outdoorowa tego radia. Plakaty prezentowane są w największych miastach na nośnikach sieci Ströer. Zespół 357 promuje na nich Polski Top 2023 – listę najważniejszych polskich utworów wszech czasów. W kreacjach reklamowych wykorzystano wizerunki prowadzących audycję: Katarzyny Borowieckiej, Oli Budki, Marcina Łukawskiego, Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha.

Ruszyła pierwsza kampania outdoorowa Radia 357. Plakaty z hasłem „ZaTOP się w polskiej muzyce” promują Polski Top – popularną audycję realizowaną tylko raz w roku. 3 maja Radio 357 prezentuje najważniejsze polskie utwory wszech czasów wybrane przez społeczność Patronów – słuchaczy wspierających radio finansowo.

To dla nas ważny krok. Nieprzypadkowo na pierwszą kampanię wybraliśmy właśnie Polski Top – naszą „flagową” audycję. 3 maja to święto w kalendarzu, ale też święto fanów polskiej muzyki. Tego dnia bardzo licznie gromadzą się oni przy głośnikach, żeby jej wspólnie słuchać. Chcemy, by było ich tego dnia jak najwięcej, bo taką audycję robimy tylko raz w roku. Liczymy, że dzięki temu odkryją swoje radio i zostaną z nami – tłumaczy Julia Kohman, odpowiedzialna w 357 za obszary marketingu i sprzedaży.

Działania realizowane są w największych aglomeracjach Polski. Obejmują mix formatów outdoorowych sieci Ströer, zawierający m.in. citylighty, billboardy 18 i nośniki DOOH. Kampanię zespół Radia 357 przygotował własnymi siłami. Zdjęcia wykonał Marcin Zawadzki. Kreacje reklamowe przygotowała Katarzyna Stelmach.

Polski Top Radia 357 to specjalna, całodniowa audycja na żywo realizowana tylko raz w roku

Zestawienie najważniejszych polskich utworów wszech czasów układają słuchacze w głosowaniu online.

Wiemy, że wiele osób czeka na ten dzień i nie wyobraża sobie majówki bez Polskiego Topu. Dla nas w radiu to też niezwykle ważny moment. To audycja jedyna w swoim rodzaju. Jej fenomen wymyka się prostym diagnozom medioznawców. Jest w tym jakaś niezwykła siła wspólnego słuchania. Niby to utwory, które przecież słyszeliśmy wszyscy już nie raz. Ale tutaj brzmią tak, że każdy ma ciarki na plecach – od nas w studiu poczynając. Śmiejemy się czasem, że to taki nasz muzyczny „Kevin sam w domu”. Coroczny rytuał. Majówka bez Topu? Nie ma takiej opcji – mówi Piotr Stelmach, koordynujący prace redakcji muzycznej.

Będzie to trzecie wydanie Polskiego Topu. 357 najważniejszych polskich utworów wszech czasów wyłoni społeczność Patronów wspierających to radio. Obecnie to prawie 50 tys. osób. Dołączyć można na stronie: wspieram.Radio357.pl.

Pierwsza setka notowania zostanie wyemitowana w całości w trakcie całodniowej audycji. Polski Top Radia 357 pojawi się na antenie 3 maja 2023 r. Głosowanie trwa do 29 kwietnia pod adresem: top.Radio357.pl. Mecenasem Polskiego Topu Radia 357 jest Termo Organika.

  • 3
Radio 357 i jego Polski Top na nośnikach outdoorowych

Radio 357 i jego Polski Top na nośnikach outdoorowych

Radio 357 i jego Polski Top na nośnikach outdoorowych
Radio 357 i jego Polski Top na nośnikach outdoorowych

28 kwietnia 2023

27 kwietnia 2023