Puma otworzyła pop-up w centrum Warszawy
  • 0
  • 9
9.11.2022

Puma otworzyła pop-up w centrum Warszawy

Slow Space by Puma to nowa przestrzeń w samym sercu Warszawy. W ramach pop-upu odbywać się będą spotkania z psychoterapeutą, treningi jogi i pilatesu, weekendowe warsztaty oraz specjalistyczne konsultacje indywidualne.

Slow Space by Puma zrodziło się z inicjatywy Aleksandry Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, we współpracy z kobiecą platformą She Moves Us marki Puma. Miesięczny program Slow Space by Puma został podzielony na 4 tematyczne tygodnie, a w każdym z nich organizowane są inne warsztaty.

W ramach projektu powstał także cykl Slow Podcastu. Kwiatkowska zaprosiła do niego ambasadorki She Moves Us – Ofelię, Siostry ADiHD oraz Katarzynę Zillmann. W każdym z odcinków poruszany będzie jeden z tygodniowych cyklów tematycznych.

Już pierwszego dnia wyprzedały się wszystkie bilety, a część zajęć była zapełniona już w ciągu trzech godzin. To jeszcze mocniej utwierdza nas w przekonaniu, że taka przestrzeń jak Slow Space by Puma jest niezwykle potrzebna – mówi Katarzyna Węsławowicz, area head of marketing EE w Pumie.

Przestrzeń działa w formie miesięcznego pop-upu, który znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 32 w Warszawie. W zajęciach i spotkaniach będzie mógł wziąć każdy, kto dokona zapisu za pośrednictwem strony WWW, uiszczając symboliczną wpłatę w wysokości 20 zł. Dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na fundację „Można Zwariować”.

She Moves Us to globalna inicjatywa marki, która ma budować w kobietach pewność siebie, solidarność i siłę. Marka za pośrednictwem swoich ambasadorek, którymi są m.in. Dua Lipa czy Winnie Harlow, opowiada historie wielu inspirujących kobiet z całego świata. W ramach platformy współpracuje z partnerami i organizacjami, by przełamywać bariery uniemożliwiające młodym kobietom oraz dziewczynkom spełnianie ich zawodowych marzeń.

Pomysłodawczynią projektu jest Aleksandra Kwiatkowska. Za strategię, realizację oraz komunikację PR projektu odpowiada agencja Teal w składzie: Paula Szymczyk (co-founder/head of PR & strategy) i Karolina Podlasiak (account executive). Autorką sesji zdjęciowej jest Katarzyna Milewska. Identyfikację graficzną stworzyła Magdalena Szklarczyk.

  • 9
Slow Space by Puma

Slow Space by Puma

Ola Kwiatkowska Slow Space by Puma
Anna Cyklińska Slow Space by Puma

Anna Cyklińska

Asia Jurga Slow Space by Puma

Asia Jurga

Iga Majewska Slow Space by Puma

Iga Majewska

Kasia Klimczewska Slow Space by Puma

Kasia Klimczewska

Magda Janik Slow Space by Puma

Magda Janik

Marta Niedźwiecka Slow Space by Puma

Marta Niedźwiecka

Ola Knaflewska Slow Space by Puma

Ola Knaflewska

9 listopada 2022