Pudełka Chicken Fries wysadzane kryształami Swarovskiego. Limitowana seria Burger Kinga
  • 0
  • 5
19.11.2019

Pudełka Chicken Fries wysadzane kryształami Swarovskiego. Limitowana seria Burger Kinga

Burger King przygotował limitowaną edycję opakowań Chicken Fries. Są one wysadzane kryształami Swarovskiego. Pierwsza partia wyprzedała się w ciągu trzech godzin. Kolejna ma pojawić się przed weekendem 22–24 listopada.

Pudełka wysadzane kryształami nie są dostępne w lokalach Burger Kinga. Można je kupić jedynie w warszawskim butiku Chmielna 20 Lab. Bez frytek z kurczaka w środku.

Kupowanie produktów ze świata mody czy streetwearu obecnie bazuje na limitowanych edycjach, które są niedostępne w momencie premiery. Obieg często zaczyna się od rynku wtórnego, gdzie trafiają na tzw. resell, często kosztując już nieproporcjonalnie więcej. I nawet najprostsze produkty otrzymują swoje limitowane edycje, dzięki którym ich znaczenie i popularność rosną.

Wychodząc naprzeciw próżności Instagrama oraz – choć brzmi to mniej chwytliwie – chęci kolekcjonowania takich przedmiotów, stworzyliśmy pudełko, do którego nie chcesz włożyć frytek, tylko postawić je na półce w towarzystwie innych wartościowych przedmiotów – mówi Bartłomiej Walczuk, dyrektor kreatywny w 180heartbeats + Jung v Matt, odpowiedzialny za markę Burger King.

Akcję promować będzie sesja zdjęciowa wykonana we współpracy Burger Kinga z CL20. W butiku pudełko na Chicken Fries otoczone jest przedmiotami ze świata mody. Ponadto w kanałach marki w social media ruszy konkurs, w którym będzie można wygrać to opakowanie.

Chicken Fries to frytki z kurczaka. Podobnie jak na innych rynkach, w Polsce wprowadzono je w specjalnych pudełkach. Każde ma własną historię. Spoglądają z nich: blogerka Lala, Paker i Raper.

Projekt opakowania oparto na motywach z Instagrama znanych grupie docelowej (młodzi w wieku 13–25 lat). Kampanię przygotowała agencja 180heartbeats + Jung v Matt.

  • 5
pudełka wysadzane kryształami

Burger King proponuje pudełka wysadzane kryształami Swarovskiego. Bez Chicken Fries w środku

pudełka wysadzane kryształami
pudełka wysadzane kryształami
pudełka wysadzane kryształami
pudełka wysadzane kryształami

19 listopada 2019